Klub

Akredytacje na pucharową potyczkę z Chojniczanką

,

W 1/16 Fortuna Pucharu Polski podopieczni trenera Łukasza Surmy zmierzą się z Chojniczanką Chojnice. Przedstawicieli mediów zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi ubiegania się o akredytacje medialne.

W związku z ograniczeniami w okresie stanu epidemii COVID-19 i wytycznymi Polskiego Związku Piłki Nożnej, przedstawiamy zasady według których można ubiegać się o akredytacje medialne na poszczególne mecze Garbarni Kraków.

W celu ubiegania się o akredytację konieczne jest wysłanie wiadomości e-mailowej zawierającej: imię i nazwisko, nazwę redakcji, a także jej typ (prasa, foto, TV) na adres r.stary@garbarnia.krakow.pl, zatytułowanej „Przyznanie akredytacji, Garbarnia – nazwa drużyny przeciwnej”. W związku z wyjątkową sytuacją związaną z epidemią COVID-19, na najbliższe mecze „Brązowych” będą wydawane tylko i wyłącznie akredytacje jednorazowe.

Przypominamy, że wnioski o akredytacje na dany mecz można przesyłać najpóźniej 48h przed pierwszym gwizdkiem arbitra. W przypadku najbliższego starcia, czyli rywalizacji z Chojniczanką do środy 28 października do godziny 12:30. Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. O przyznaniu akredytacji decyduje Klub. Akredytacja może zostać odebrana lub cofnięta za złamanie regulaminu rozgrywek lub przepisów prawa powszechnego, w szczególności dotyczących COVID-19.

Liczba akredytacji dla przedstawicieli mediów, zgodnie z wytycznymi PZPN jest ograniczona, a wejście na obiekt zlokalizowane będzie od strony ul. Rydlówka. Podczas najbliższych spotkań na stadionie może przebywać maksymalnie 20. dziennikarzy oraz 15. fotoreporterów, którzy znajdować się będą w strefie jeden i tylko w tym obszarze będą mogli się poruszać. Fotoreporterzy proszeni są o zajęcie miejsca na trybunach. Zgodnie z regulaminem osoby znajdujące się w tej strefie po zakończeniu spotkania powinny opuścić obiekt jak najszybciej to możliwe. W porównaniu z poprzednimi meczami ulegnie zmianie także organizacja pracy mediów.

Protokoły meczowe ze składami dla dziennikarzy, którym została przyznana akredytacja zostaną dostarczone drogą elektroniczną. Centrum prasowe, strefa mieszana, standardowe miejsca przeprowadzania wywiadów pozostają zamknięte. Nie ma możliwości przeprowadzania wywiadów z zawodnikami i trenerami. W celu umówienia rozmowy telefonicznej prosimy o kontakt na adres: r.stary@garbarnia.krakow.pl.

Konferencja prasowa po meczu odbywa się odrębnie dla obu drużyn, bez obecności dziennikarzy i fotoreporterów, z udziałem mediów klubowych. Materiał z niej zostanie umieszczony na oficjalnej stronie Klubu gospodarza. Dziennikarzy prosimy o przesyłanie pytań do trenerów na adres mailowy r.stary@garbarnia.krakow.pl. Dostarczone pytania podlegają dowolnemu wyborowi, nie ma obowiązku zadawania wszystkich.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe