Pierwsza drużyna

W grze kontrolnej lepsza Resovia

,

Wymuszoną przerwę w rozgrywkach zawodnicy Garbarni wykorzystali na sparingową konfrontację z Resovią.

Ze względu na przełożenie meczu 9. kolejki drugiej ligi, w którym „Brązowi” mieli zmierzyć się z Sokołem Ostróda, podopieczni trenera Łukasza Surmy w sobotę rozegrali sparing z Resovią. Ligowa rywalizacja rzeszowian  została odwołana z tego samego powodu co pojedynek Garbarni, czyli pozytywnych wyników testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 u piłkarzy rywali.

W grze kontrolnej, która rozpoczęła się punktualnie o godzinie 11:15 na stadionie przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie, lepsi okazali się gospodarze. Podopieczni trenera Szymona Grabowskiego pokonali „Garbarzy” 2:0. Zwycięstwo pierwszoligowcowi zapewnili Michał Kuczałek i Dawid Rogalski.

Zawodnicy Garbarni do walki o ligowe punkty powrócą za tydzień. W sobotę 24 października o godzinie 13:00 w derbowym pojedynku podejmą zespół Hutnika Kraków.

Apklan Resovia –  Kraków 2:0 (1:0)
Bramki: 39′ Kuczałek, 82′ Rogalski

Resovia: I połowa: Zapytowski – Geniec, Domoń, Zalepa, Mikulec, Kuczałek, Wasiluk, Płatek, Adamski, Czernysz, Demianiuk. II połowa: Daniel – Loshi, Zalepa, Domoń, Kantor, Kuczałek, Kiełbasa, Rogalski, Feret, Brychlik, Twardowski.

Garbarnia: I połowa: Kozioł – Kowalski, Kardas, Nakrošius, Górecki, Duda, Kołbon, Morys, Bąk, Wacławek, Radwanek. II połowa: Kieliszek – Pająk, Nakrošius (83′ Niedzielski), Laskoś, Kowalski (80′ Surma), Marszalik, Kuczak, Duda (72′ Serafin), Morys, Feliks, Balicki.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe