Pierwsza drużyna

W sobotę sparing z Resovią

,

W związku z przełożeniem meczu 9. kolejki drugiej ligi pomiędzy Garbarnią, a Sokołem Ostróda podopieczni trenera Łukasza Surmy rozegrają sparing z pierwszoligową Resovią Rzeszów. Spotkanie to odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na boisku rywali.

Rzeszowianie, podobnie jak i „Brązowi” w najbliższy weekend nie będą mogli rywalizować w meczach ligowych. Zaplanowane na sobotę spotkanie 9. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Zagłębie Sosnowiec miało zagrać z właśnie z Resovią, zostało przełożone z powodu pozytywnych wyników testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 u piłkarzy Zagłębia.

Drużyna Szymona Grabowskiego w ośmiu meczach Fortuna 1 Ligi zgromadziła cztery punkty i obecnie plasuje się na szesnastym miejscu w tabeli. W ostatniej kolejce rzeszowianie przerwali serię sześciu porażek z rzędu, remisując 1:1 ze Stomilem Olsztyn.

„Brązowi’ z pewnością miło wspominają ostatni wyjazd na Podkarpacie. W poprzednim sezonie Garbarnia zdołała odwrócić losy ligowego meczu i choć od 25. minuty przegrywała jedną bramką, pokonała Resovię 2:1. Bramki dla krakowian zdobyli wówczas Kamil Kuczak i Jakub Kowalski, natomiast dla gospodarzy trafił Dawid Kubowicz.

Mecz sparingowy:

Resovia Rzeszów – Garbarnia
sobota, 17 października 2020, godz. 11:00, Rzeszów

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe