Pierwsza drużyna

Z liderem przy Rydlówce

,

W najbliższą sobotę „Brązowi” podejmować będą lidera rozgrywek, drużynę Stali Rzeszów. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 14:00.

Rzeszowianie po siedmiu kolejkach są liderem II ligi z szesnastoma zdobytymi punktami. Tyle samo oczek na koncie ma ostatni rywal Garbarni, Chojniczanka Chojnice, jednak to właśnie „Stalowcy” mają lepszy bilans bramek. Zawodnicy Stali mogą być niewątpliwi zadowoleni ze swojej dyspozycji na starcie sezonu. Dotychczas ponieśli tylko jedną porażkę, w trzeciej kolejce przegrywając 0:1 z Olimpią Elbląg. Biało-niebiescy w ostanim spotkaniu pokonali po bramkach Wojciecha Reimana, Marcela Kotwicy oraz Łukasza Góry Skrę Częstochowa 3-2. Najlepszymi strzelcami w drużynie z Rzeszowa są Dawid Olejarka oraz Wojciech Reiman, którzy mają na koncie trzy strzelone bramki.

Przed rozpoczęciem sezonu w drużynie z Rzeszowa doszła do kilku zmian w składzie. Do Stali dołączyli Bartosz Wolski (pomocnik), Jarosław Fojut (obrońca), Dominik Marczuk (obrońca), Dawid Olejarka (pomocnik), Dominik Sadzawicki (obrońca), Mariusz Sławek (obrońca), Bartosz Wolski (pomocnik) oraz Rafał Maciejewski (napastnik).

Podopieczni trenera Łukasza Surmy w tegorocznych potyczkach dotychczas trzykrotnie przegrali, dwukrotnie zremisowali i raz wygrali – w wyjazdowym spotkaniu z KKS-em 1925 Kalisz. W ubiegłym tygodniu „Brązowi” ulegli Chojniczance Chojnice 1:3, a jedynego gola zdobył Błażej Radwanek. „Brązowi” na pewno liczą na podtrzymanie serii zwycięskich spotkań w rywalizacji z rzeszowianami, bowiem w czterech ostatnich ligowych pojedynkach to właśnie Garbarze byli górą. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla krakowian, a bramki na wagę trzech punktów zdobyli Michał Feliks (dwukrotnie) oraz Grzegorz Marszalik.

Sobotni pojedynek, w którym „Brązowi” zmierzą się ze Stalą Rzeszów będzie można obejrzeć TUTAJ. Aby uzyskać dostęp do transmisji należy postępować zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi na powyższej stronie internetowej. Koszt wykupu transmisji w systemie PPV to 12 zł.

8. kolejka 2 Liga Polska
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów 
Sobota, 10 października 2020, godz. 14:00, Stadion Garbarni, ul. Rydlówka 23

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe