Klub

Ważne informacje dla kibiców przed meczem ze Stalą Rzeszów

,

Wszystkich kibiców, którzy w sobotę zasiądą na trybunach Stadionu RKS Garbarnia prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi specjalnych zasad bezpieczeństwa, jakie obowiązywać będą na obiekcie. Ze względu na ogłoszenie „strefy żółtej”, trybuny będą mogły się wypełnić w 25%.

Każda osoba udająca się na stadion proszona jest przede wszystkim o stosowanie ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. o zachowywanie min. 2-metrowych odstępów od innych kibiców i nie tworzenie zbiorowisk. Wstęp na stadion będzie możliwy główną bramą (od strony ul. Rydlówka) oraz wejściem od strony Wilgi (ul. Konopnickiej). Przypominamy, że wejście dla kibiców, którzy kupili bilet na mecz w sprzedaży internetowej zlokalizowane jest tylko i wyłącznie od strony ul. Konopnickiej.

Ze względu na objęcie przeważającej części naszego państwa „strefą żółtą”, na stadionie RKS Garbarnia obowiązują wszelkie restrykcje z tym związane. Najważniejszą z nich jest bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Każdy kibic zarówno podczas wejścia na stadion, przemieszczania się wewnątrz trybuny, a także już po zajęciu odpowiedniego krzesełka jest zobowiązany do zasłaniania ust i nosa. Ponadto można zajmować tylko i wyłącznie miejsca oznaczone naklejką „tu można usiąść”.

Przed, w trakcie, a także po zakończeniu spotkania prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń służb porządkowych oraz komunikatów wygłaszanych przez spikera. Fanów bardzo prosimy o wcześniejsze przygotowanie wejściówek. Pozwoli to usprawnić proces wejścia na stadion. Kontrola bezpieczeństwa oraz dezynfekcja rąk będzie miała miejsce przed wejściem na teren stadionu.

Poniżej jeszcze raz przypominamy najważniejsze zasady uczestnictwa w meczu Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów:

– Obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek i zasłaniania ust i nosa.

– Zajmować należy wyłącznie miejsca oznakowane naklejką „tu można usiąść”. W przypadku nie zastosowania się do tego nakazu interweniować będą służby porządkowe.

– Inne miejsca są całkowicie wyłączone z użytku.

– Należy bezwzględnie stosować się do komunikatów wygłaszanych przez spikera zawodów.

– Wejście dla kibiców, którzy kupili wejściówki w sprzedaży internetowej zlokalizowane jest od strony ul. Konopnickiej.

– Po zakończeniu spotkania trybuny opuszczać będzie można etapami, zgodnie z zaleceniami służb porządkowych.

– W dniu meczu sprzedaż biletów nie będzie prowadzona.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe