Pierwsza drużyna

Po pierwsze domowe zwycięstwo

,

Pięć dni po meczu w Lublinie podopieczni trenera Łukasza Surmy przed własną publicznością zmierzą się z Bytovią Bytów. Spotkanie 6. kolejki drugiej ligi zaplanowano na środę 30 września na godzinę 15:00.

„Czarno-Biało-Czerwoni” poprzednie rozgrywki zakończyli na czwartej pozycji, która gwarantowała im udział w barażach o Fortuna 1 Ligę. 28 lipca w Bytowie doszło do konfrontacji z Resovią, która ostatecznie zakończyła się zwycięstwem gości po rzutach karnych. W porównaniu z poprzednim sezonem w zespole środowych rywali Garbarni nie występuje ich najskuteczniejszy zawodnik – Karol Czubak, który przeniósł się do Widzewa Łódź.

Bytowanie do Krakowa zawitają jako piąta siła drugiej ligi. Po 5. seriach gier podopieczni trenera Adriana Stawskiego zgromadzili na swoim koncie dziesięć punktów. „Czarne Wilki” pokonały Olimpię Grudziądz, Olimpię Elbląg, Błękitnych Stargard oraz zremisowały ze Zniczem Pruszków. Z kolei w miniony weekend na własnym obiekcie musiały uznać wyższość Skry Częstochowa, która po bramce Kamila Wojtyry wywiozła trzy punkty z trudnego terenu.

W poprzednich dwóch sezonach doszło do pięciu bezpośrednich pojedynków pomiędzy Garbarnią, a Bytovią. Dużo lepsze wspomnienia z tych potyczek mają środowi goście, którzy czterokrotnie zwyciężali. „Brązowi„ w starciach z przedstawicielem województwa pomorskiego zainkasowali tylko jeden punkt, remisując po bramce Jakuba Wróbla 1:1 w 20. kolejce pierwszej ligi.

Podopieczni trenera Łukasza Surmy w piątkowym starciu z Motorem Lublin zaprezentowali się z dobrej strony, lecz z Lubelszczyny wywieźli tylko jeden punkt. Pomimo dogodnych sytuacji, kontroli nad spotkaniem nie udało się zdobyć drugiej bramki, która potwierdziłaby dominację nad lublinianami.

Przypominamy, że na środowy pojedynek funkcjonuje sprzedaż biletów online. Jak nabyć wejściówkę? Wystarczy odwiedzić stronę internetową www.gar.systembiletowy.pl, wybrać mecz z Bytovią Bytów i postępować zgodnie z instrukcją. Do zakupu biletu niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, numeru pesel oraz adresu mailowego.

Zakupioną wejściówkę można wydrukować, choć nie jest to konieczne. Wystarczy pobrać bilet w formacie PDF na urządzenie mobilne, a następnie okazać go stewardowi podczas wejścia na stadion. Kibiców posługujących się biletami elektronicznymi zapraszamy na stadion tylko i wyłącznie wejściem od strony ul. Konopnickiej.

Środowy pojedynek, w którym „Brązowi” zmierzą się z Bytovią będzie można obejrzeć TUTAJ. Aby uzyskać dostęp do transmisji należy postępować zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi na powyższej stronie internetowej. Koszt wykupu transmisji w systemie PPV to 12 zł.

6. kolejka 2 Liga
Garbarnia Kraków – Bytovia Bytów
Środa, 30 września 2020 godz. 15:00, Kraków, ul. Rydlówka 23

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe