Klub

Bilety na mecz ze Śląskiem II Wrocław

,

W 2. kolejce drugiej ligi podopieczni trenera Łukasza Surmy zmierzą się na własnym obiekcie z rezerwami Śląska Wrocław. Bilety na to spotkanie będzie można nabyć stacjonarnie w siedzibie klubu w czwartek i piątek oraz w sprzedaży internetowej.

Bilety na sobotni pojedynek z wrocławianami będą sprzedawane stacjonarnie w czwartek i piątek (03-04.09) w siedzibie klubu przy ul. Rydlówka 23, w klubowym sekretariacie na drugim piętrze w godzinach 10-15. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania ze sprzedaży biletów on-line. Jak to zrobić?

Wystarczy odwiedzić stronę internetową www.gar.systembiletowy.pl, wybrać interesujące nas wydarzenie i postępować zgodnie z instrukcją. Do zakupu biletu niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, numeru pesel oraz adresu mailowego. Zakupioną wejściówkę można wydrukować, choć nie jest to konieczne. Wystarczy pobrać bilet w formacie PDF na urządzenie mobilne, a następnie okazać go stewardowi podczas wejścia na stadion. Kibiców posługujących się biletami elektronicznymi zapraszamy na stadion tylko i wyłącznie wejściem od strony ul. Konopnickiej.

Bilety ulgowe* kosztować będą 10 zł, natomiast cena wejściówek normalnych wynosi 15 zł. Płatność tylko i wyłącznie gotówką.

* bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia z ważną legitymacją, a także wszystkim kobietom oraz emerytom i rencistom od 65. roku życia.

Przyjdź, poznaj i zakochaj się w Garbarni!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe