Klub

Wejściówki na pucharowy pojedynek

,

W najbliższą sobotę podopieczni trenera Łukasza Surmy zainaugurują sezon 2020/2021 pojedynkiem w Fortuna Pucharze Polski przeciwko GKS-owi Katowice. Poniżej informacje na temat wejściówek na rywalizację z katowiczanami.

Wedle aktualnie obowiązujących rygorów, trybuny naszego stadionu mogą być wypełnione w 50%. Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego wstępu na stadion. Będzie on możliwy główną bramą (od strony ul. Rydlówka) oraz wejściem od strony Wilgi.

Z dyrektyw przesłanych do klubu przez PZPN jednoznacznie wynika, że muszą być spełnione rygory organizacyjno-sanitarne. Najważniejsze z nich to:

• wejście na stadion może odbywać się wyłącznie w maseczkach, które mogą być zdjęte dopiero po zajęciu miejsca. Procedura odwrotna obowiązuje po zakończeniu zawodów, przy opuszczaniu stadionu.

• Zajmować należy wyłącznie miejsca oznakowane. W przypadku nie zastosowania się do tego zakazu interweniować będą służby porządkowe.

• Inne miejsca są całkowicie wyłączone z użytkowania.

• Należy bezwzględnie stosować się do komunikatów ogłaszanych przez spikera zawodów.

Zainteresowanych prosimy o odbiór zaproszeń na mecz w czwartek i piątek w siedzibie klubu w godzinach (10-15:30). Ponadto bezpłatne wejściówki będzie można odebrać również w Barze Po Schodkach, zlokalizowanym przy ul. Konopnickiej 92 w czwartek i piątek w godzinach otwarcia. Liczba zaproszeń jest ograniczona.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe