Pierwsza drużyna

Kacper Laskoś zawodnikiem Garbarni

,

Nowym zawodnikiem Garbarni Kraków został Kacper Laskoś, który z krakowskim klubem związał się półtorarocznym kontraktem. Umowa 20-latka będzie obowiązywać do końca 2021 roku.

Kacper Laskoś jest defensywnym pomocnikiem, który z powodzeniem może występować na pozycji stopera. Swoją przygodę z piłką nożną rozpoczynał w LKS-ie Szymbark. Następnie występował w młodzieżowych drużynach Glinika Gorlice, Sandecji Nowy Sącz i Wisły Kraków. W ekipie Białej Gwiazdy zaliczył oficjalny debiut w pierwszej drużynie 20 maja 2017 roku, podczas ligowej rywalizacji z Pogonią Szczecin. Kolejnym krokiem w karierze 20-latka były przenosiny do GKS-u Tychy. Na rundę wiosenną sezonu 19/20 został wypożyczony do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Z uwagi na przerwanie trzecioligowych rozgrywek w zespole „Pomarańczowo-Czarnych” rozegrał tylko jeden mecz.

– Jestem zadowolony, że podpisałem kontrakt z Garbarnią. Najważniejsza będzie dla mnie regularna gra. Przyszedłem tutaj, aby pomóc zespołowi i liczę, że będę to robił na bieżąco. Mam nadzieję, że klub będzie ze mnie zadowolony – powiedział tuż po podpisaniu umowy Kacper Laskoś.

– Długi czas spędziłem w Wiśle Kraków i poznałem tam wielu kolegów, którzy występowali w Garbarni. Przeważnie oglądałem skróty meczów – zakończył zapytany o to, czy śledził poczynania „Brązowych” w minionym sezonie.

Kacper, witamy i życzymy powodzenia!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe