Pierwsza drużyna

Powrót do treningów

,

Po trzynastu dniach przerwy podopieczni trenera Łukasza Surmy spotkali się w klubie i wrócili do treningów. Tym samym „Brązowi” rozpoczęli przygotowania do sezonu 2020/2021.

Na piątkowym treningu Garbarni pojawiło się trzech nowych zawodników, którzy w najbliższym czasie będą sprawdzani przez sztab szkoleniowy „Brązowych” pod kątem angażu w pierwszej drużynie. Z zespołem trenowali Bartosz Kieliszek, Kacper Laskoś oraz Patryk Ochamn.

Bartosz Kieliszek to 19-letni bramkarz, który do tej pory związany był z Siarką Tarnobrzeg. W zakończonym sezonie zaliczył jeden mecz na trzecioligowych boiskach przeciwko Jutrzence Giebułtów.

Kacper Laskoś jest wychowankiem LKS-u Szymbark. Występował także w młodzieżowych drużynach Glinika Gorlice, Sandecji Nowy Sącz i Wisły Kraków. W ekipie Białej Gwiazdy zaliczył debiut w pierwszej drużynie. Aktualnym jego klubem jest GKS-Tychy, lecz w rundzie wiosennej sezonu 19/20 20-latek wypożyczony był do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

20-letni Patryk Ochman to zawodnik występujący na pozycji napastnika. W swojej dotychczasowej karierze reprezentował barwy młodzieżowych drużyn Cracovii, natomiast przez ostatni sezon związany był z Wólczanką Wólka Pełkińska.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe