Pierwsza drużyna

Trójka zawodników żegna się z Garbarnią

,

Informujemy, że wygasające z końcem sezonu kontrakty z Krzysztofem Szewczykiem, Kamilem Słomą oraz Kamilem Włodyką nie zostaną przedłużone. Zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie klubowych barw.

24 – letni napastnik do Garbarni trafił w czerwcu ubiegłego roku po rocznej przygodzie z Wiślanami Jaśkowice. W brązowo-białych barwach wystąpił w trzydziestu czterech spotkaniach, 21 razy wychodząc na boisko w podstawowym składzie. W tym okresie zanotował na swoim koncie siedem bramek. Ostatni gol „Szewy” to niezwykle ważne trafienie w pojedynku z Błękitnymi. Jego bramka na 3:2 ostatecznie pozwoliła Garbarni zapewnić sobie utrzymanie w drugiej lidze.

Kamil Słoma w Garbarni występował przez ostatnie 1,5 roku. 21-latek trafił na Rydlówkę w przerwie zimowej sezonu 2018/2019, będąc wówczas zawodnikiem wypożyczonym z Pogoni Szczecin. Pomocnik wystąpił we wszystkich trzynastu spotkaniach rundy wiosennej Fortuna 1 Liga. Przed  minionym sezonem „Słomka” podpisał z  „Brązowymi” nowy – roczny kontrakt. Na drugoligowych boiskach rozegrał 22 mecze, w tym osiemnastokrotnie wychodząc w pierwszej jedenastce, natomiast dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Kamil Włodyka do Garbarni dołączył w przerwie zimowej sezonu 2018/2019. Przed przyjazdem do Krakowa reprezentował barwy obecnego spadkowicza drugiej ligi – Gryfa Wejherowo. W Fortuna 1 liga 25-latek rozegrał 12 spotkań, z czego 10 z nich w pełnym wymiarze czasowym. W minionym sezonie „Włodek” wystąpił w jedenastu meczach drugiej ligi, spędzając na boisku 736 minut. Dodatkowo rozegrał pełne 90 minut w pojedynku 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski przeciwko Bytovii Bytów.

„Szewa”, „Słomka”, „Włodi” – dziękujemy i życzymy powodzenia!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe