Klub

II Memoriał im. Marcina Wąsa

,

W minioną sobotę 27 czerwca miał miejsce II Memoriał im. Marcina Wąsa – tragicznie zmarłego wychowanka Garbarni Kraków. Jego organizatorem była Futbolowa Liga Szóstek, a rozgrywki odbywały się na obiekcie przy ul. Parkowej. 

W całym turnieju wzięło udział osiem zespołów, które rywalizowały w fazie zasadniczej w systemie „każdy z każdym”, a później w fazie pucharowej. W zawodach wystąpiła drużyna Garbarni Kraków złożona z wychowanków „Brązowych” z roczników 1984 i 1985, która zakończyła sobotnie zmagania na szóstej pozycji.

II Memoriał im. Marcina Wąsa wygrała drużyna Estatedealer, na drugim miejscu sklasyfikowany został zespół FC Korona, natomiast najniższy stopień podium przypadł ekipie RMF MAXXX. Królem strzelców został Kacper Kęska, bramkarzem turnieju Mateusz Taborski, natomiast MVP turnieju wybrano Dawida Surmę.

– Marcin był naszym starszym kolegą i tak naprawdę co mecz, co zejście na przerwę wspominamy go. Zrobiła się super atmosfera w naszej drużynie, o to właśnie nam chodziło – powiedział Zbigniew Baran z drużyny Garbarni ’84’ 85.

źródło: Futbolowa Liga Szóstek

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe