Druga drużyna

Rezerwy Garbarni z awansem do czwartej ligi

,

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.

Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.

Zgodnie z powyższą informacją drużyna rezerw Garbarni, obecny lider w grupie II ligi okręgowej, uzyskała awans do czwartej ligi.  Po trzynastu rozegranych kolejkach obecnego sezonu podopieczni trenera Stanisława Śliwy z 36 punktami na koncie, o jedno „oczko” wyprzedzili w tabeli Wieczystą Kraków.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe