Pierwsza drużyna

#PodajDalejDlaHuberta – Dołącz i ty!

,

Piłkarze „Brązowych” również dołączyli do akcji pomocy małemu Hubertowi, który urodził się z bardzo rzadką wadą wrodzoną nóżki prawej o nazwie hemimelia strzałkowa. Podajemy piłkę dalej i nominujemy kolejne kluby. #PodajDalejDlaHuberta

O Akcji: 

Hubert ma 11 miesięcy. Urodził się z bardzo rzadką wadą wrodzoną nóżki prawej o nazwie hemimelia strzałkowa. Jego prawa nóżka jest krótsza o 8 cm, brak mu całkowicie kości strzałkowej, kość piszczelowa jest zagięta, stópka jest zniekształcona i ma tylko 3 zrośnięte paluszki.

Z inicjatywy kilku małopolskich klubów – Prądniczanki Kraków, Wiślanki Grabie i Pogoni Kraków oraz Keepers Foundation, AMP Futbol Polska i portalu Futbol Małopolska inaugurujemy challenge, który miejmy nadzieję, pomoże szybko uzbierać pieniążki potrzebne na leczenie Huberta. Aby mógł chodzić potrzebne są dwie operacje. Dzięki nim Hubert stanie na własnych nogach już po drugim roku życia.

Aby włączyć się w akcję wystarczy kilka prostych kroków:

– nagrywamy film, w którym piłka wędruje z mieszkania do mieszkania, od zawodnika do zawodnika,

– wpłacamy dowolną kwotę (każdy zawodnik, cały zespół lub klub – decyzja należy do Was) na: www.siepomaga.pl/nozka-huberta,

– publikujemy nagranie na klubowym profilu facebookowym,

– oznaczamy w poście profil Futmal/Futbol Małopolska (https://www.facebook.com/Futmal/),

– nominujemy trzy kolejne zespoły do wykonania podobnego zadania również oznaczając je w poście.

Wierzymy, że zrobimy wspólnie z Wami coś naprawdę wyjątkowego a przy okazji będziemy dobrze się bawić i zachować reguły przymusowej kwarantanny. Ufamy, że Hubert poradzi sobie z trudami operacji i rehabilitacji. Jest o co walczyć, bo jeśli pomożemy mu zebrać tą ogromną kwotę spowodujemy, że będzie mu jeszcze łatwiej!

Wpłat dokonujemy na: www.siepomaga.pl/nozka-huberta

Źródło: własne / futmal.pl

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe