Pierwsza drużyna

Sparingowe granie z Rekordem

,

Podopieczni trenera Łukasza Surmy kolejny pracowity tydzień przygotowań do startu rundy wiosennej zakończą sparingową potyczką z trzecioligowym Rekordem Bielsko Biała.

Sobotni rywal „Brązowych” występuje na co dzień w trzeciej lidze grupie III. Obecnie zespół z Bielska Białej zajmuje w tabeli siódme miejsce z 26. oczkami na koncie. Na uwagę zasługuje fakt, iż podopieczni Piotra Jaroszka jesienią tylko dwukrotnie podzielili się punktami z rywalami. Po zakończeniu rundy doszło do zmiany na stanowisku szkoleniowca pierwszej drużyny, Jaroszka zastąpił Dariusz Mrózek.

Dla Rekordu Bielsko Biała sparing z „Brązowymi” będzie czwartym meczem kontrolnym przed startem rundy rewanżowej. W nowym roku bielszczanom jeden raz udało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, wysoko pokonując Beskid Skoczów 6:1. W dwóch kolejnych sparingach z GKS-em Katowice oraz LKS Goczałkowice Zdrój górą byli przeciwnicy.

Natomiast podopieczni trenera Łukasza Surmy mają za sobą pracowity tydzień przygotowań, w którym to trenowali dwukrotnie w ciągu dnia. Przed południem drużyna przebywała w krakowskich Skotnikach na obozie dochodzeniowym, natomiast na popołudniową sesję treningową „Brązowi” wracali na Rydlówkę.

Sparing z Rekordem Bielsko Biała rozegrany zostanie na sztucznym boisku przy ul. Rydlówka 23 w sobotę o godzinie 10:30.

Garbarnia Kraków – Rekord Bielsko Biała
Sobota, 25 stycznia 2020, godz. 10:30, ul. Rydlówka 23 (boisko sztuczne)

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe