Drużyny młodzieżowe

U-17: Rozstrzygnięcie w doliczonym czasie gry

,

W 12. kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych, Garbarnia U-17 uległa Dunajcowi Nowy Sącz 0:1. Bramka, która zadecydowała o końcowym wyniku padła w doliczonym czasie gry. 

Sobotni pojedynek rozgrywany był na boisku Akademii Piłkarskiej Kolejarza Stróże, a w pierwszej połowie obserwowaliśmy wyrównanie widowisko. Gospodarze z Nowego Sącza mogli otworzyć wynik spotkania w pierwszych minutach meczu, jednak piłkę z linii bramkowej w porę wybił Michał Kordylewski. Następnie „Brązowi” dwukrotnie pokonali bramkarza Dunajca, jednak w obu przypadkach sędzia zauważył nieprawidłowości i ostatecznie bramek nie uznał. Najpierw powodem był spalony jednego z zawodników Garbarni, a w 40. minucie arbiter dopatrzył się, że futbolówka nie przekroczyła linii bramkowej całym obwodem.

Po przerwie zdecydowaną przewagę i kontrolę nad spotkaniem mieli podopieczni trenera Roberta Włodarza, którzy nieraz tworzyli zagrożenie pod bramką rywali. W dogodnych sytuacjach dwukrotnie znalazł się Krystian Bzdyl i wprowadzony po przerwie Dawid Grzesiak, lecz futbolówka nie znalazła się w siatce. Co nie udało się Garbarni, znakomicie wykorzystali nowosądeczanie, którzy w końcowych minutach przeprowadzili skuteczny kontratak. Przy pierwszym uderzeniu piłkę odbił jeszcze Jacek Smyrak, ale wobec dobitki był już bezradny.

W następnej kolejce „Brązowi” zmierzą się na wyjeździe z Pcimianką. Spotkanie odbędzie się 26 października o godzinie 10:00.

Dunajec Nowy Sącz – Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)
Żółta kartka: Kałdos

Dunajec: Kwarciński – Nież (Chruślicki), Hajduk, Orlof, Schneider, Bednarek (Chmielowski), Kozieński, Sumerla , Ziółkowski (Bartkowiak), Włodarczyk, Cisoń (Dyda)

Garbarnia: Smyrak – Bzdyl, Derenda, Dudzik (65′ Grzesiak), Górczak (46′ Wilk), Januszewski, Kałdos (70′ Niedzielski), Kordylewski, Kwapiński, Matuszak (65′ Łojek), Polak

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe