Drużyny młodzieżowe

Nabory do drużyn młodzieżowych

,

RKS Garbarnia Kraków ogłasza nabory do drużyn młodzieżowych. Jeżeli lubisz sport i chcesz rozwijać się pod okiem profesjonalnych trenerów na jednej z najnowocześniejszych baz treningowych w Krakowie dołącz do „Brązowej” rodziny!

Nabory prowadzone są do drużyn z roczników 2014, 2013, 2012, 2011, 2010 i 2008. W strukturze klubu znajduje się 12 zespołów, w których obecnie trenuje ponad 200 zawodników, pod okiem profesjonalnych, ciągle rozwijających się trenerów. Garbarnia posiada jedną z najnowocześniejszych baz treningowych w Krakowie, z dostępem do boiska ze sztuczną nawierzchnią wraz z oświetleniem. Oprócz tego klub dysponuje także dwoma płytami z naturalną murawą, których standard jest na najwyższym poziomie.

Drużyny „Brązowych” wyjeżdżają na różnego rodzaju turnieje zarówno te rozgrywane w Polsce, jak i poza granicami kraju. Z roku na rok młodzi adepci futbolu osiągają coraz to lepsze wyniki w województwie.

Zainteresowane osoby prosimy o indywidualny kontakt z koordynatorem ds. szkolenia młodzieży w RKS Garbarnia Kraków – Stanisławem Śliwą w celu omówienia szczegółów oraz odpowiedzi na pojawiające się pytania. Kontakt jest możliwy pod numerem telefonu: 504-033-711.

Dołącz do „Brązowej” rodziny!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe