Klub

Wracamy do Domu – praktyczne informacje

,

Odpowiadając na pojawiające się pytania, a także chcąc zadbać o jak największy komfort sympatyków „Brązowych”, a także ułatwić pracę przedstawicielom mediów, przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące spotkań rozgrywanych na Stadionie Garbarni przy ul. Rydlówka 23.

Jak można kupić bilet przed meczem?

Wejściówki na każde spotkanie będą sprzedawane w stadionowej kasie, znajdującej się przy bramie numer 1, na wale rzeki Wilga, od strony ulicy Konopnickiej. Bilety na mecze Garbarni będzie można nabyć na półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Ich cena to 10 zł – bilet ulgowy, 15 zł – bilet normalny. W miarę możliwości prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty, gdyż usprawni to proces zakupu i wejścia na stadion. Niestety nie przyjmujemy płatności kartą.

Jak najprościej wejść na stadion?

Kibice Garbarni Kraków na trybuny będą mogli wejść tylko i wyłącznie bramą numer 1, znajdującą się na wale rzeki Wilga, od strony ulicy Konopnickiej.

Jak dojechać na mecz krakowską komunikacją miejską?

Podróżując tramwajem należy wybrać, którąś z wymienionych linii: 11, 18, 19, 22, 52, 78 i wysiąść na przystanku Rondo Matecznego, a następnie kierować się ulicą Konopnickiej do bramy numer 1 znajdującej się na wale rzeki Wilga. Korzystając z autobusu można wybrać następujące linie: 144, 164, 169, 173, 179, 184, 304, 469, 484, 503 i wysiąść na przystanku Rondo Matecznego lub Ludwinów i analogicznie zmierzać ulicą Konopnickiej do bramy numer 1.

Gdzie mogę zaparkować samochód?

W związku z ograniczoną liczbą miejsc parkingowych informujemy, że na terenie stadionu nie ma możliwości zaparkowania samochodu. Jednym z rozwiązań jest parkowanie na okolicznych miejscach parkingowych, a także skorzystanie z parkingu przy Hotelu Forum, skąd w kilka minut pieszo można znaleźć się na stadionie.

Czy na meczu będzie funkcjonował punkt gastronomiczny? 

W najbliższym sezonie, tak jak poprzednio na meczach Garbarni Kraków będzie dostępna tradycyjna, stadionowa kiełbasa z prawdziwego grilla. Smakoszy uspokajamy ; ) jej smak będzie taki sam jak w ubiegłych latach. Do kupienia będą także napoje.

Czy na meczu będą mógł kupić gadżety Garbarni? 

Pamiątki klubowe będzie można nabyć w kasie klubowe, zlokalizowanej przy bramie numer 1, od strony ulicy Konopnickiej.

Gdzie i kiedy mogę odebrać akredytację meczową?

Przedstawiciele mediów którzy złożyli wnioski o akredytacje jednorazowe, bądź stałe będą mogli je odebrać na parterze w holu budynku klubowego na godzinę przed rozpoczęciem meczu. Fotoreporterom przypominamy, aby wraz z odbiorem akredytacji wziąć także kamizelkę, która należy zwrócić zaraz po zakończeniu meczu.

Posiadam akredytację prasa / foto – gdzie mogę się poruszać?

Prasa – miejsce dla przedstawicieli prasy usytuowane jest w centralnej części trybuny głównej, z dostępem do pulpitów, prądu, a także Wi-fi.

Foto – w czasie meczu fotografów prosimy o zajmowanie miejsc za bramkami. Nie ma możliwości poruszania się za liniami bocznymi. Przypominamy o konieczności posiadania kamizelki, którą należy odebrać pobierając akredytację.

Gdzie odbywa się pomeczowa konferencja dla przedstawicieli mediów?

Konferencja odbywa się 15 minut po zakończeniu spotkania w sali konferencyjnej numer dwa, zlokalizowanej na drugim piętrze.

Gdzie będzie można przeprowadzać wywiady z zawodnikami?

Wywiady z piłkarzami prosimy przeprowadzać na parterze w holu głównym budynku klubowego.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe

Drużyny młodzieżowe3 tygodnie temu

U-19: S. Śliwa: Wróciliśmy na zwycięską ścieżkę

Garbarnia Kraków U-19 w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych zajęła drugie miejsce i na wiosnę rywalizując w Lidze Makroregionalnej powalczy o...

Drużyny młodzieżowe1 miesiąc temu

Mikołaj znów się pojawił!

Kolejne dni i treningi grup młodzieżowych Garbarni Kraków przyniosły ponowne odwiedziny Mikołaja. Tym razem młodych zawodników „Brązowych” drobnymi upominkami obdarował...

Drużyny młodzieżowe1 miesiąc temu

Świąteczne odwiedziny na treningach młodzieży

W poniedziałkowe popołudnie na treningi drużyn młodzieżowych Garbarni Kraków zawitali niespodziewani goście. W rolę Mikołajów wcielili się zawodnicy pierwszej drużyny...

Drużyny młodzieżowe2 miesiące temu

U-13: Awans do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu

W środę 11 listopada Garbarnia Kraków U-13 rywalizowała w Brzesku w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu. „Brązowi” zajęli...

Drużyny młodzieżowe2 miesiące temu

B. Bugaj: Wypracowaliśmy swój charakterystyczny styl gry

W minioną sobotę Garbarnia Kraków U-15 zwycięskim pojedynkiem z NKP Podhale Nowy Targ zakończyła rywalizację w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. „Brązowi”...

Drużyny młodzieżowe2 miesiące temu

#BrązoweGranie: 5-8 listopada 2020

Sprawdźcie wyniki drużyn Garbarni, które rywalizowały w meczach ligowych w miniony weekend. 12. kolejka drugiej ligi Garbarnia Kraków – KKS Lech...