Pierwsza drużyna

W próbie generalnej z Podhalem Nowy Targ

,

W ostatnim sprawdzianie, a więc próbie generalnej przed startem ligowych rozgrywek, Garbarnia Kraków zmierzy się na własnym stadionie z Podhalem Nowy Targ. Pierwszy gwizdek w sobotę o godzinie 11:00.

Sobotni rywal „Brązowych” to trzecioligowa ekipa występująca w grupie czwartej. Poprzedni sezon to bardzo udane występy podopiecznych trenera Dariusza Mrózka, bowiem byli oni jedną z wiodących drużyn w lidze. Podhalanie przed ostatnią serią gier znajdowali się bardzo blisko awansu do drugiej ligi, jednak na niepowodzenie i brak happy endu miała wpływ porażka w ostatniej kolejce ze Stalą Rzeszów, która ostatecznie zameldowała się w wyższej lidze. Zarówno rzeszowianie jak i nowotarżanie zgromadzili tyle samo punktów, lecz o zwycięstwie w lidze na koniec sezonu zaważyły bezpośrednie pojedynki.

„Brązowi” mają niespełna tydzień do inauguracji sezonu 2019/2020. Na początek przyjdzie im zmierzyć się z Górnikiem Łęczna. W poprzednich spotkaniach kontrolnych trener Łukasz Surma rotował składem, przeważnie wysyłając w bój dwie różne jedenastki. Opiekun Garbarni z meczu na mecz powinien mieć coraz mniej znaków zapytania, jeżeli chodzi o personalne wybory. Tym samym skład na pierwszy ligowy pojedynek powinien się krystalizować.

Sobota, 20. lipca 2019, godz. 11:00
Kraków, ul. Rydlówka 23
Garbarnia Kraków – Podhale Nowy Targ

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe