Pierwsza drużyna

Ciąg dalszy wzmocnień

,

Dziś swoje podpisy pod umowami złożyło trzech nowych zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie będą reprezentować barwy Garbarni Kraków. Rocznymi kontraktami z „Młodymi Lwami” związali się: Dorian Frątczak, Krystian Kujawa i Tomasz Kołbon.

Dorian Frątczak to 22-letni bramkarz, który może poszczycić się znakomitymi warunkami fizycznymi, bowiem ma 195 centymetrów wzrostu. Golkiper urodzony w Krakowie grę w piłkę zaczynał w Hutniku Kraków, skąd w sezonie 2016/2017 przeniósł się do Stali Stalowa Wola. Jego ostatni sezon to także występy w trzecioligowym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, gdzie spędził pół roku.

Defensywę „Brązowych” wzmacnia Krystian Kujawa, dla którego jest to powrót na Rydlówkę. 23-letni defensor występował bowiem w krakowskim klubie w sezonie 2016/2017. Wówczas zaliczył dziewięć spotkań, a w ostatnim z nich przeciwko tarnowskiej Unii wpisał się na listę strzelców. Później przyszedł czas na występy w Podbeskidziu Bielsko-Biała, a w ostatnim czasie obrońca przywdziewał koszulkę ROW-u Rybnik.

Trzecim zawodnikiem, który dołącza do drużyny prowadzonej przez trenera Łukasza Surmę jest Tomasz Kołbon. 25-letni pomocnik w przeszłości związany był z między innymi z Sandecją Nowy Sącz, a ostatni okres spędził w czwartoligowej Watrze Białka Tatrzańska, gdzie był jednym z kluczowym zawodników.

Panowie witamy w Garbarni i życzymy powodzenia!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe