Pierwsza drużyna

Czwórka zawodników opuszcza „Brązowych”

,

Z końcem czerwca kontrakty Marcina Cabaja i Dawida Nowaka wygasły i nie zostaną przedłużone. Dodatkowo swoje wypożyczenia zakończyli Filip Wójcik oraz Przemysław Lech. 

„Cabi” dołączył do drużyny w sezonie 2015/2016 i od razu stał się jej podstawowym bramkarzem. W brązowo-białych barwach wystąpił 111 razy. Podczas przygody z Garbarnią świętował dwa awanse – do drugiej i pierwszej ligi. W ostatnim sezonie rozegrał 30 spotkań na pierwszoligowych boiskach.

Dawid Nowak do „Brązowych” trafił w trakcie sezonu 2018/2019, a jego boiskowy debiut przypadł na wygrany mecz z ŁKS-em Łódź. Napastnik wystąpił w 25. oficjalnych spotkaniach zdobywając jedną bramkę, podczas domowej konfrontacji z Rakowem Częstochowa.

Filip Wójcik przy Rydlówce spędził dwa pełne sezony, osiągając z „Brązowymi” historyczny sukces, jakim bez wątpienia był powrót na zaplecze Ekstraklasy. W sezonie 2017/2018 był podstawowym zawodnikiem Garbarni, występując w 35. meczach i zdobywając 4 bramki. Najważniejszą z nich była ta w Siedlcach, podczas rewanżu barażowego. W ostatnim sezonie pomocnik zakładał 27 razy koszulkę Garbarni.

Przemysław Lech dołączył do Garbarni przed rozpoczęciem rywalizacji na pierwszoligowych boiskach. Pomocnik reprezentował brązowo-białe barwy w 24. spotkaniach.

„Cabi”, „Wujo”, „Lechu”, „Nowy” – dziękujemy! 

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe