Pierwsza drużyna

Terminarz II ligi na sezon 2019/2020

,

PZPN ogłosił terminarz rozgrywek II ligi na nadchodzący sezon 2019/2020. Garbarnia Kraków zmagania ligowe zainauguruje w ostatni weekend lipca, domowym meczem z Górnikiem Łęczna. Podczas rundy jesiennej, która potrwa do 1. grudnia, zostanie rozegranych 20 ligowych kolejek, natomiast na wiosnę pozostałych 14. Sezon zakończy się w ostatni weekend maja.

Kolejka 1 – 27-28 lipca *

Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.** – Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków – Górnik Łęczna
Olimpia Elbląg – Lech II Poznań
Górnik Polkowice – Błękitni Stargard
Elana Toruń – Bytovia Bytów
Gryf Wejherowo – Widzew Łódź
GKS Katowice – Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola – Resovia

Kolejka 2 – 3-4 sierpnia

Pogoń Siedlce – Resovia
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo – GKS Katowice
Bytovia Bytów – Widzew Łódź
Błękitni Stargard – Elana Toruń
Olimpia Elbląg – Górnik Polkowice
Górnik Łęczna – Lech II Poznań
Skra Częstochowa – Garbarnia Kraków 
Stal Rzeszów – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.

Kolejka 3 – 10-11 sierpnia

Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
Lech II Poznań – Skra Częstochowa
Górnik Polkowice – Górnik Łęczna
Elana Toruń – Olimpia Elbląg
Widzew Łódź – Błękitni Stargard
GKS Katowice – Bytovia Bytów
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo
Resovia – Znicz Pruszków

Kolejka 4 – 17-18 sierpnia

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo – Resovia
Bytovia Bytów – Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard – GKS Katowice
Olimpia Elbląg – Widzew Łódź
Górnik Łęczna – Elana Toruń
Skra Częstochowa – Górnik Polkowice
Stal Rzeszów – Lech II Poznań
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Garbarnia Kraków 

Kolejka 5 – 21 sierpnia

Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
Lech II Poznań – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
Górnik Polkowice – Stal Rzeszów
Elana Toruń – Skra Częstochowa
Widzew Łódź – Górnik Łęczna
GKS Katowice – Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard
Resovia – Bytovia Bytów
Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo

Kolejka 6 – 24-25 sierpnia

Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów – Znicz Pruszków
Błękitni Stargard – Resovia
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola
Górnik Łęczna – GKS Katowice
Skra Częstochowa – Widzew Łódź
Stal Rzeszów – Elana Toruń
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków – Lech II Poznań

Kolejka 7 – 31 sierpnia-1 września

Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice – Garbarnia Kraków 
Elana Toruń – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
Widzew Łódź – Stal Rzeszów
GKS Katowice – Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna
Resovia – Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo – Bytovia Bytów

Kolejka 8 – 7-8 września

Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów
Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków
Górnik Łęczna – Resovia
Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów – GKS Katowice
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Widzew Łódź
Garbarnia Kraków – Elana Toruń
Lech II Poznań – Górnik Polkowice

Kolejka 9 – 14-15 września

Górnik Polkowice – Pogoń Siedlce
Elana Toruń – Lech II Poznań
Widzew Łódź – Garbarnia Kraków 
GKS Katowice – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów
Resovia – Skra Częstochowa
Znicz Pruszków – Górnik Łęczna
Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów – Błękitni Stargard

Kolejka 10 – 21-22 września

Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg – Bytovia Bytów
Górnik Łęczna – Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa – Znicz Pruszków
Stal Rzeszów – Resovia
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków – GKS Katowice
Lech II Poznań – Widzew Łódź
Górnik Polkowice – Elana Toruń

Kolejka 11 – 28-29 września

Elana Toruń – Pogoń Siedlce
Widzew Łódź – Górnik Polkowice
GKS Katowice – Lech II Poznań
Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków 
Resovia – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
Gryf Wejherowo – Skra Częstochowa
Bytovia Bytów – Górnik Łęczna
Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg

Kolejka 12 – 5-6 października

Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Górnik Łęczna – Błękitni Stargard
Skra Częstochowa – Bytovia Bytów
Stal Rzeszów – Gryf Wejherowo
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – Resovia
Lech II Poznań – Stal Stalowa Wola
Górnik Polkowice – GKS Katowice
Elana Toruń – Widzew Łódź

Kolejka 13 – 12-13 października

Widzew Łódź – Pogoń Siedlce
GKS Katowice – Elana Toruń
Stal Stalowa Wola – Górnik Polkowice
Resovia – Lech II Poznań
Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków 
Gryf Wejherowo – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
Bytovia Bytów – Stal Rzeszów
Błękitni Stargard – Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg – Górnik Łęczna

Kolejka 14 – 19-20 października

Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna
Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów – Błękitni Stargard
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków – Gryf Wejherowo
Lech II Poznań – Znicz Pruszków
Górnik Polkowice – Resovia
Elana Toruń – Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź – GKS Katowice

Kolejka 15 – 26-27 października

GKS Katowice – Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź
Resovia – Elana Toruń
Znicz Pruszków – Górnik Polkowice
Gryf Wejherowo – Lech II Poznań
Bytovia Bytów – Garbarnia Kraków 
Błękitni Stargard – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów
Górnik Łęczna – Skra Częstochowa

Kolejka 16 – 2-3 listopada

Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
Stal Rzeszów – Górnik Łęczna
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków – Błękitni Stargard
Lech II Poznań – Bytovia Bytów
Górnik Polkowice – Gryf Wejherowo
Elana Toruń – Znicz Pruszków
Widzew Łódź – Resovia
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola

Kolejka 17 – 9-10 listopada

Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce
Resovia – GKS Katowice
Znicz Pruszków – Widzew Łódź
Gryf Wejherowo – Elana Toruń
Bytovia Bytów – Górnik Polkowice
Błękitni Stargard – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków 
Górnik Łęczna – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
Skra Częstochowa – Stal Rzeszów

Kolejka 18 – 16-17 listopada

Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów
Skra Częstochowa – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
Górnik Łęczna – Garbarnia Kraków 
Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard – Górnik Polkowice
Bytovia Bytów – Elana Toruń
Widzew Łódź – Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków – GKS Katowice
Resovia – Stal Stalowa Wola

Kolejka 19 – 23-24 listopada

Resovia – Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków
GKS Katowice – Gryf Wejherowo
Widzew Łódź – Bytovia Bytów
Elana Toruń – Błękitni Stargard
Górnik Polkowice – Olimpia Elbląg
Lech II Poznań – Górnik Łęczna
Garbarnia Kraków – Skra Częstochowa
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Stal Rzeszów

Kolejka 20 – 30 listopada-1 grudnia

Pogoń Siedlce – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków 
Skra Częstochowa – Lech II Poznań
Górnik Łęczna – Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg – Elana Toruń
Błękitni Stargard – Widzew Łódź
Bytovia Bytów – GKS Katowice
Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków – Resovia

Kolejka 21 – 29 lutego-1 marca

Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Resovia – Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola – Bytovia Bytów
GKS Katowice – Błękitni Stargard
Widzew Łódź – Olimpia Elbląg
Elana Toruń – Górnik Łęczna
Górnik Polkowice – Skra Częstochowa
Lech II Poznań – Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.

Kolejka 22 – 7-8 marca

Pogoń Siedlce – Garbarnia Kraków 
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Lech II Poznań
Stal Rzeszów – Górnik Polkowice
Skra Częstochowa – Elana Toruń
Górnik Łęczna – Widzew Łódź
Olimpia Elbląg – GKS Katowice
Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytów – Resovia
Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków

Kolejka 23 – 14-15 marca

Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – Bytovia Bytów
Resovia – Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg
GKS Katowice – Górnik Łęczna
Widzew Łódź – Skra Częstochowa
Elana Toruń – Stal Rzeszów
Górnik Polkowice – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
Lech II Poznań – Garbarnia Kraków 

Kolejka 24 – 21-22 marca

Pogoń Siedlce – Lech II Poznań
Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Elana Toruń
Stal Rzeszów – Widzew Łódź
Skra Częstochowa – GKS Katowice
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg – Resovia
Błękitni Stargard – Znicz Pruszków
Bytovia Bytów – Gryf Wejherowo

Kolejka 25 – 28-29 marca

Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg
Resovia – Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa
GKS Katowice – Stal Rzeszów
Widzew Łódź – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
Elana Toruń – Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice – Lech II Poznań

Kolejka 26 – 4-5 kwietnia

Pogoń Siedlce – Górnik Polkowice
Lech II Poznań – Elana Toruń
Garbarnia Kraków – Widzew Łódź
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – GKS Katowice
Stal Rzeszów – Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa – Resovia
Górnik Łęczna – Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard – Bytovia Bytów

Kolejka 27 – 11 kwietnia

Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo – Górnik Łęczna
Znicz Pruszków – Skra Częstochowa
Resovia – Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
GKS Katowice – Garbarnia Kraków
Widzew Łódź – Lech II Poznań
Elana Toruń – Górnik Polkowice

Kolejka 28 – 18-19 kwietnia

Pogoń Siedlce – Elana Toruń
Górnik Polkowice – Widzew Łódź
Lech II Poznań – GKS Katowice
Garbarnia Kraków – Stal Stalowa Wola
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Resovia
Stal Rzeszów – Znicz Pruszków
Skra Częstochowa – Gryf Wejherowo
Górnik Łęczna – Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard

Kolejka 29 – 25-26 kwietnia

Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard – Górnik Łęczna
Bytovia Bytów – Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo – Stal Rzeszów
Znicz Pruszków – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
Resovia – Garbarnia Kraków 
Stal Stalowa Wola – Lech II Poznań
GKS Katowice – Górnik Polkowice
Widzew Łódź – Elana Toruń

Kolejka 30 – 2-3 maja

Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
Elana Toruń – GKS Katowice
Górnik Polkowice – Stal Stalowa Wola
Lech II Poznań – Resovia
Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Gryf Wejherowo
Stal Rzeszów – Bytovia Bytów
Skra Częstochowa – Błękitni Stargard
Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg

Kolejka 31 – 9-10 maja

Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa
Błękitni Stargard – Stal Rzeszów
Bytovia Bytów – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.
Gryf Wejherowo – Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków – Lech II Poznań
Resovia – Górnik Polkowice
Stal Stalowa Wola – Elana Toruń
GKS Katowice – Widzew Łódź

Kolejka 32 – 16-17 maja

Pogoń Siedlce – GKS Katowice
Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola
Elana Toruń – Resovia
Górnik Polkowice – Znicz Pruszków
Lech II Poznań – Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków – Bytovia Bytów
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Błękitni Stargard
Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa – Górnik Łęczna

Kolejka 33 – 23-24 maja

Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna – Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg – Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł.**
Błękitni Stargard – Garbarnia Kraków 
Bytovia Bytów – Lech II Poznań
Gryf Wejherowo – Górnik Polkowice
Znicz Pruszków – Elana Toruń
Resovia – Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola – GKS Katowice

Kolejka 34 – 30-31 maja

Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola
GKS Katowice – Resovia
Widzew Łódź – Znicz Pruszków
Elana Toruń – Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice – Bytovia Bytów
Lech II Poznań – Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg
Legionovia / Sokół Aleksandrów Ł. – Górnik Łęczna
Stal Rzeszów – Skra Częstochowa

* Podane daty są orientacyjne. Szczegółowe informacje dotyczące meczów Garbarni Kraków będą podawane na bieżąco.
** W III lidze grupie I nadal toczy się zacięta rywalizacja o awans do II ligi pomiędzy Legionovią, a Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Źródło: PZPN

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe

Drużyny młodzieżowe4 tygodnie temu

U-19: S. Śliwa: Wróciliśmy na zwycięską ścieżkę

Garbarnia Kraków U-19 w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych zajęła drugie miejsce i na wiosnę rywalizując w Lidze Makroregionalnej powalczy o...

Drużyny młodzieżowe1 miesiąc temu

Mikołaj znów się pojawił!

Kolejne dni i treningi grup młodzieżowych Garbarni Kraków przyniosły ponowne odwiedziny Mikołaja. Tym razem młodych zawodników „Brązowych” drobnymi upominkami obdarował...

Drużyny młodzieżowe1 miesiąc temu

Świąteczne odwiedziny na treningach młodzieży

W poniedziałkowe popołudnie na treningi drużyn młodzieżowych Garbarni Kraków zawitali niespodziewani goście. W rolę Mikołajów wcielili się zawodnicy pierwszej drużyny...

Drużyny młodzieżowe2 miesiące temu

U-13: Awans do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu

W środę 11 listopada Garbarnia Kraków U-13 rywalizowała w Brzesku w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu. „Brązowi” zajęli...

Drużyny młodzieżowe2 miesiące temu

B. Bugaj: Wypracowaliśmy swój charakterystyczny styl gry

W minioną sobotę Garbarnia Kraków U-15 zwycięskim pojedynkiem z NKP Podhale Nowy Targ zakończyła rywalizację w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. „Brązowi”...

Drużyny młodzieżowe2 miesiące temu

#BrązoweGranie: 5-8 listopada 2020

Sprawdźcie wyniki drużyn Garbarni, które rywalizowały w meczach ligowych w miniony weekend. 12. kolejka drugiej ligi Garbarnia Kraków – KKS Lech...