Pierwsza drużyna

Przygotowania do sezonu 2019/2020 czas start!

,

W poniedziałek o godzinie 9:30 „Brązowi” spotkali się w klubie, a kilkanaście minut później odbyli pierwszy trening przed rozpoczynającym się sezonem drugiej ligi. Były to pierwsze zajęcia prowadzane przez nowego szkoleniowca Garbarni – Łukasza Surmę.

W treningu udział wzięło 24. zawodników, w tym czwórka bramkarzy. Zajęcia miały charakter wprowadzający i trwały nieco ponad godzinę. Rozpoczęły się od rozgrzewki i podziału drużyny na trzy grupy, które wykonywały odmienne ćwiczenia.

Na murawie  pojawiło się także kilka nowych twarzy. Testowanymi zawodnikami w ekipie „Brązowych” będą przez najbliższe dni: Grzegorz Marszalik (Hutnik Kraków), Damian Lepiarz (Rozwój Katowice), Jan Klimek (Lech Poznań,) Dominik Pieprzyca (Soła Oświęcim), Kamil Kuczak (Soła Oświęcim) oraz Dorian Frątczak (KSZO Ostrowiec).

Zgodę na testy w innych klubach otrzymali Patryk Serafin w I-ligowym GKS-ie Bełchatów oraz Kamil Słoma w ekipie świeżo upieczonego Mistrza Polski – Piaście Gliwice. Natomiast dotychczasowy obrońca „Brązowych” Arkadiusz Garzeł (kontrakt do 30 czerwca 2019 r.) poinformował trenera Lukasza Surmę o chęci zmiany barw klubowych.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe