Pierwsza drużyna

Trenerski dwugłos po spotkaniu Garbarnia – Odra Opole

,

Komentarz szkoleniowców po meczu 29. kolejki Fortuna 1 Liga, Garbarnia Kraków – Odra Opole.

– Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo przeciętna. Nie mogliśmy stworzyć sobie sytuacji. Tak naprawdę poza jedną nie stworzyliśmy sobie ich więcej. Mieliśmy problemy taktyczne, nie graliśmy tak, jak sobie założyliśmy. Po korektach w przerwie tych okazji było więcej, natomiast byliśmy bardzo nieskuteczni. Mecz kończy się remisem – powiedział trener Odry Opole Mariusz Rumak.

– Tradycyjnie na początku podziękuje swoim zawodnikom, że pomimo sytuacji w jakiej jesteśmy, wychodzimy i walczymy o każdy kawałek ziemi. Przed meczem mieliśmy matematyczne szanse na utrzymanie, być może teraz już ich nie mamy. Wielkie dzięki dla tej grupy ludzi, która cały czas zbiera w sobie tyle siły i ambicji, chwała im za to. Zgadzam się jak najbardziej z oceną pierwszej i drugiej połowy przez pana trenera. Chyba trochę regułą jest, że Odra gra słabsze pierwsze połowy – tak wyszło nam z analizy i to chcieliśmy wykorzystać. W pierwszej części spotkania mieliśmy jedną bardzo klarowną sytuację, jednak nie dopisało nam szczęście. Myślę, że z przebiegu gry, wynik jest sprawiedliwy – skomentował trener Bogusław Pietrzak.

Na prawej obronie w spotkaniu przeciwko Odrze Opole wystąpił Szymon Kiebzak, dla którego był to debiut na tej pozycji. – Pomysł urodził się pod koniec stycznia, jednak okoliczności nie sprzyjały, aby ten wariant wypróbować. Jak będzie dalej zobaczymy, dziś był to jego pierwszy egzamin na tej pozycji, był na pewno na tę okoliczność przygotowywany. Myślę, że utrzymał poziom zespołu – wyjaśnił opiekun „Brązowych”.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe