Klub

Oficjalna klubowa maskotka zaprezentowana!

,

Podczas meczu z GKS-em Tychy w ramach 23. kolejki Fortuna 1 Liga odbyła się prezentacja oficjalnej klubowej maskotki RKS Garbarnia Kraków. 

Maskotka Garbarni to postać Lwa, który od wielu lat kojarzony jest z „Brązowymi”. Prezentacja poprzedzona była wyświetleniem na telebimie dwuminutowego filmiku przedstawiającego „Młodego Lwa”, który przybył do siedziby klubu. Podczas spotkania z tyskim GKS-em rozdawał on specjalnie przygotowane na tę okoliczność plakaty zapraszające na kolejne ligowe pojedynki, a także towarzyszył kibicom oraz zawodnikom.

Zbiórka funduszy na realizację projektu rozpoczęła się na meczu 17. kolejki Fortuna 1 Liga, 3. listopada, kiedy to „Brązowi” mierzyli się z Puszczą Niepołomice i prowadzona była przy okazji kolejnych domowych spotkań, a także w siedzibie klubu przy ul. Rydlówka 23. Dzięki wspólnej mobilizacji  kibiców, zawodników, rodziców, działaczy udało się zebrać 1024,17 zł. Serdecznie dziękujemy za wsparcie. Mamy nadzieje, że postać „Młodego Lwa” przypadła do gustu, i że będzie on stałym towarzyszem podczas meczów Garbarni.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe