Pierwsza drużyna

Wiosenny debiut w Krakowie

,

Spotkaniem z GKS-em Tychy „Brązowi” zadebiutują w rundzie wiosennej Fortuna 1 Liga przed własną publicznością. Początek starcia w sobotę o godzinie 17:00. Zachęcamy do wcześniejszego pojawienia się na trybunach, gdyż przed pierwszym gwizdkiem arbitra przygotowana została mała niespodziankę dla wszystkich kibiców Garbarni. 

Nasz sobotni rywal zajmuje 12 pozycję w ligowej stawce z dorobkiem 26 punktów. Zeszłotygodniowej inauguracji tyszanie nie zaliczą do udanych, bowiem w dalekim Olsztynie przegrali z tamtejszym Stomilem 0:2. Najskuteczniejszym zawodnikiem GKS-u z pięcioma bramkami jest Daniel Tanżyna, jednak nie poprawi on swojego dorobku, bowiem w przerwie zimowej zmienił barwy klubowe, przechodząc do Widzewa Łódź. Wśród zawodników, których do dyspozycji ma Ryszard Tarasiewicz najwięcej bramek zdobyli 21-letni Hubert Adamczyk oraz Łukasz Grzeszczyk – obaj po 4 trafienia.

Poprzedniego pojedynku z GKS-em Tychy, „Brązowi” z pewnością nie będą miło wspominać. Pomimo, iż Garbarnia stworzyła sobie kilka klarownych sytuacji na zdobycie bramki, stanęła przed okazją na trafienie z jedenastu metrów to w końcowym rozrachunku w Tychach nie udało się zaliczyć choćby honorowego trafienia. Ostatecznie tyszanie zwyciężyli różnicą pięciu bramek.

Bilety na sobotni pojedynek cały czas można nabywać za pośrednictwem strony internetowej https://garbarnia.krakow.kupbilety.pl/. Wejściówki będą sprzedawane także stacjonarnie w dzień meczowy. Ich dystrybucja rozpocznie się o godzinie 14:00 w Stefie Kibica na Stadionie im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 20.

23. kolejka Fortuna 1 Liga
Garbarnia Kraków – GKS Tychy
Sobota, 9. marca 2019, godz. 17:00, Kraków, Stadion Miejski im. Henryka Reymana, ul. Reymonta 20.
Fot. Paweł Zapiór

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe