Pierwsza drużyna

Bilety na mecz z GKS-em Tychy

,

W pierwszym spotkaniu po zimowej przerwie, Garbarnia Kraków w ramach 23. kolejki Fortuna 1 Liga na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana podejmie GKS Tychy. Pojedynek rozpocznie się w sobotę 9. marca o godzinie 17:00.

Bilety na sobotni pojedynek „Brązowych” można nabywać cały czas za pośrednictwem strony internetowej https://garbarnia.krakow.kupbilety.pl/. Przypominamy, że w sprzedaży online można kupić bilet normalny – 15 zł oraz ulgowy – 10 zł.  Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje młodzieży uczącej się, kobietom, emerytom oraz rencistom. Bilet gratisowy przysługujący dzieciom do 13. roku życia można zakupić podczas sprzedaży stacjonarnej w budynku klubowym (piątek 08.03. godz. 14-18).

Stacjonarna sprzedaż wejściówek na spotkanie z tyskim GKS-em będzie prowadzona w piątek – 08.03. w budynku klubowym przy ul. Rydlówka 23 (II piętro) w godzinach 14:00 – 18:00, a także w dzień meczowy w Strefie Kibica na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana od godziny 14:00.

Cały czas można nabywać karnety na wiosenne mecze Garbarni, które będą sprzedawane stacjonarnie w siedzibie klubu przy ul. Rydlówka 23, w piątek: 08.03. w godzinach 14:00 – 18:00. Aby zakupić karnet na mecze „Brązowych” konieczne jest posiadanie klubowej karty kibica, którą również będzie można nabyć w wyżej wymienionym terminie. Jej koszt to 20 zł.

Dodatkowo została uruchomiona możliwość internetowego składania wniosków o kartę kibica Garbarni. Abonamenty na mecze „Brązowych” można nabywać także on-line. Wszelkie szczegóły dotyczące dystrybucji karnetów oraz wymiany voucherów dostępne są TUTAJ.

Zachęcamy do nabywania biletów poprzez stronę internetową, bowiem jest to najszybsza i najdogodniejsza forma zakupu biletów, pozwalająca uniknąć kolejek w dzień meczowy.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe