Pierwsza drużyna

T. Ogar: Musimy popracować nad skutecznością

,

Pełne 90 minut w potyczce z Łódzkim Klubem Sportowym rozegrał napastnik Garbarni – Tomasz Ogar, który tuż po końcowym gwizdku arbitra skomentował sobotni pojedynek. 

Jeżeli można ocenić tak na gorąco, to zabrakło nam konsekwencji w grze, którą sobie zakładaliśmy przed meczem, a także domykania akcji. Zawodnik ŁKS-u dwukrotnie wyszedł na czystą pozycję i można powiedzieć, że zdobył dwie bliźniaczo podobne bramki, które ustawiły mecz – rozpoczął napastnik „Brązowych”.

– Wielka szkoda, bo mieliśmy na samym początku bardzo dobrą sytuację, która mogła otworzyć wynik spotkania. Wiemy, że pierwsze mecze są ważne, aby napędzić się na dalsze spotkania. Zdajemy sobie sprawę w jakiej jesteśmy sytuacji, że każdy mecz jest dla nas o być albo nie być – dodał.

Garbarnia stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji na zdobycie bramki, jednak szwankowała skuteczność. Atak pozycyjny podopiecznych Bogusława Pietrzaka wyglądał obiecująco, podobnie jak pierwsze minuty drugiej części gry, gdy „Brązowi” mieli znaczną przewagę nad rywalem. – Widzieliśmy statystyki i tych strzałów oddaliśmy kilka. Zabrakło nam szczęścia, może trochę chłodnej głowy, pierwszej bramki, która pozwoliłaby uwierzyć, że na ciężkim terenie można strzelić bramkę, a później kolejne. Jeden pozytyw jest taki, że mimo wszystko stwarzamy sytuacje. Musimy popracować nad skutecznością i będzie lepiej – powiedział.

– W fatalnych momentach traciliśmy bramki. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że w drugiej części gry mimo wszystko walczymy o honorową bramkę i nawiązanie kontaktu z przeciwnikiem. Kreujemy, stwarzamy sytuacje, jednak to rywale strzelają trzecią bramkę, która praktycznie zamknęła ten mecz. Mam nadzieję, ze już za tydzień zrehabilitujemy się za tę wysoką porażkę – zakończył Tomasz Ogar.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe