Pierwsza drużyna

Trzecie miejsce Krzysztofa Kalemby w kategorii Piłkarz roku 2018 w Małopolsce

,

Kapitan Garbarni Kraków Krzysztof Kalemba zajął trzecie miejsce w kategorii Piłkarz roku 2018 w Małopolsce.

W dniu dzisiejszym zostały ogłoszone wyniki XXIV Plebiscytu na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski 2018. Plebiscyt ten organizowany jest przez Gazetę Wyborczą we współpracy z Małopolskim Związkiem Piłki Nożnej. W kategorii Najlepszy Piłkarz roku 2018 w naszym regionie, trzecie miejsce zajął kapitan „Brązowych” – Krzysztof Kalemba.

Na drugiej pozycji uplasował się reprezentujący barwy Cracovii – Mateusz Wdowiak, natomiast zwyciężył Krzysztof Piątek, który obecnie występuje w AC Milan, a nagrodzony został za bardzo dobre występy w barwach „Pasów”.

Środkowy obrońca barwy Garbarni reprezentuje nieprzerwanie od sezonu 2005/2006. Ostatnie lata zarówno dla zawodnika, jak i całego klubu były niezwykle udane, bowiem „Brązowi” zanotowali awanse sportowe. W czerwcu 2018, po 44. latach przerwy Garbarnia powróciła na pierwszoligowe boiska. Spośród zawodników z obecnej kadry, Krzysztof Kalemba rozegrał największą liczbę oficjalnych spotkań. Imponować może także dorobek strzelecki defensora, który na tę chwilę wynosi 42 bramki.

Naszemu zawodnikowi gratulujemy wyróżnienia, życzymy wielu sukcesów oraz samych udanych występów w brązowo-białych barwach.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe