Druga drużyna

PP: W 1/2 Finału z Wiślanami Jaśkowice

,

Rezerwy krakowskiej Garbarni już jutro rozegrają kolejny mecz Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej Kraków. Podopieczni trenera Stanisława Śliwy w półfinale zmierzą się z 3-ligowymi Wiślanami Jaśkowice. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00.

Drugi garnitur „Brązowych” bardzo dobrze radzi sobie w Pucharze Polski. Garbarnia rywalizację w rozgrywkach rozpoczęła 29. sierpnia wygranym 3:0 meczem z Tramwajem Kraków. W kolejnych spotkaniach „Brązowi” pokonali 1:0 Kaszowiankę Kaszów, 3:0 Prokocim Kraków oraz 4:2 Błękitnych Modlnica. W losowaniu, które odbyło się po koniec października w siedzibie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej los skojarzył rezerwy Garbarni z Wiślanami Jaśkowice. W drugiej półfinałowej parze spotkają się TS Węgrzce z Hutnikiem Kraków.

Wiślanie Jaśkowice na co dzień rywalizują na szczeblu III ligi, w grupie IV. W 17. rozegranych meczach zgromadzili na swoim koncie 18. punktów i mają pięć oczek przewagi nad miejsce spadkowym. Z kolei rezerwy Garbarni plasują się na miejscu trzecim w lidze okręgowej (grupa Kraków III) i z pewnością na wiosnę powalczą o jeszcze lepszą lokatę.

Spotkanie zostanie rozegrane w środę (27.02.2019) na sztucznym boisku przy ul. Rydlówka 23. Obiekt nie jest wyposażony w trybuny.

1/2 Finału Pucharu Polski na szczeblu PPN Kraków
Garbarnia II Kraków – Wiślanie Jaśkowice
Środa, 27.02.2019 godz. 16:00, ul. Rydlówka 23 (sztuczne boisko)

Fot. Paweł Apostolski

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe