Pierwsza drużyna

Garbarnia podwaja karnety: wymiana voucherów na abonamenty „Brązowych”

,

Garbarnia Kraków na początku lutego dołączyła do akcji wspierającej Białą Gwiazdę, przekazując Wiśle Kraków 100 voucherów wymiennych na karnety „Brązowych”. Przedstawiamy szczegóły ich realizacji.

Voucher można wymienić na dwa sposoby. Można pojawić się z nim w siedzibie klubu RKS Garbarnia Kraków przy ul. Rydlówka 23 (II piętro). Stacjonarna realizacja vouchera będzie możliwa w dwa najbliższe piątki (01.03. i 08.03.) w godzinach 14:00 – 18:00. Posiadanie klubowej karty kibica Garbarni Kraków to warunek konieczny, aby zrealizować voucher i nabyć karnet na wiosenne mecze „Brązowych” w ramach Fortuna 1 Liga. Kartę kibica będzie można nabyć w wyżej wymienionych terminach, a jej koszt to 20 zł.

Dodatkowo wszystkie powyższe formalności można załatwić bez wychodzenia z domu, poprzez system sprzedaży biletów garbarnia.krakow.kupbilety.pl. Nowi klienci muszą założyć konto w serwisie garbarnia.krakow.kupbilety.pl, a następnie złożyć wniosek o wyrobienie Karty Kibica.  Gdy status Karty zmieni się na wydana, można wtedy zakupić Karnet na rundę wiosenną online, a w polu kod rabatowy wpisać kod, który widnieje na otrzymanym voucherze. Kartę Kibica RKS Garbarnia Kraków z  nabitym karnetem można natomiast odebrać w dogodnym terminie w sekretariacie klubu (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, a dodatkowo w piątki do godziny 18:00).

W rundzie wiosennej Fortuna 1 Liga Garbarnia Kraków rozegra sześć spotkań jako gospodarz. Tak wygląda ramowy plan gier „Brązowych” na stadionie przy ul. Reymonta 20:

23. kolejka Garbarnia Kraków – GKS Tychy  9.03.2019r. 17:00
25. kolejka Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki  23.03.2019r. 17:00
27. kolejka Garbarnia Kraków – GKS Jastrzębie
29. kolejka Garbarnia Kraków – Odra Opole
31. kolejka Garbarnia Kraków – GKS Katowice
33. kolejka Garbarnia Kraków – Stomil Olsztyn

Wszelkie pytania, wątpliwości, problemy techniczne prosimy kierować mailowo na adres: bilety@garbarnia.krakow.pl

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe