Pierwsza drużyna

Przedostatnia gra kontrolna. Rywalem ROW 1964 Rybnik

,

Garbarnia swój przedostatni sparing, w powoli dobiegającym końca zimowym okresie przygotowawczym rozegra w sobotę o godzinie 14:00. Podopieczni Bogusława Pietrzaka na sztucznym boisku przy ul. Rydlówka 23 podejmą ROW 1964 Rybnik. 

Drużyna z Rybnika na co dzień występuje w II lidze polskiej, a jej trenerem jest dobrze znany z występów m.in. w Polonii Bytom – Jacek Trzeciak. Po 20. rozegranych kolejkach, zespół z województwa śląskiego na swoim koncie zgromadził 18 punktów i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Sobotni rywal „Brązowych” podczas zimowych przygotowań rozegrał już siedem gier kontrolnych. Pierwszych spotkań w nowym roku „Zielono-Czarni” z pewnością nie zaliczą do udanych, bowiem w czterech z nich nie potrafili wygrać. Zanotowali porażki z Podbeskidziem Bielsko Biała (0:3), Podhalem Nowy Targ (1:2), Odrą Opole (0:1) oraz remis (3:3) w starciu z rezerwami zabrzańskiego Górnika. Zwycięstwa nadeszły chwilę później w meczach z Rekordem Bielsko Biała (2:1), Rozwojem Katowice (3:1) oraz Ruchem Radzionków (5:1).

Transmisję LIVE w systemie PPV z sobotniej rywalizacji przeprowadzi stacja CFsport.
https://polsport.live/cfsport/transmisja/185/live-garbarnia-krakow-fortuna-1-liga-row-rybnik-ii-liga

Garbarnia Kraków – ROW 1964 Rybnik
Sobota, 16.02.2019, godz. 14:00 Kraków, ul. Rydlówka 23

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe