Pierwsza drużyna

Maciej Firlej zawodnikiem Garbarni

,

22-letni napastnik Korony Kielce, Maciej Firlej dołączył do „Brązowych” na zasadzie wypożyczenia, które obowiązywać będzie do końca obecnego sezonu. 

Napastnik swoją przygodę z piłką rozpoczynał w Orle Wojcieszów, skąd następnie trafił do Karkonoszy Jelenia Góra. Kolejnym udanym przystankiem 22-latka była Ślęza Wrocław, gdzie spędził dwa sezony. W 65. ligowych spotkaniach zdobył 35 bramek, co natychmiast zostało zauważone przez zespoły z najwyższej klasy rozgrywkowej. Efektem tego był podpisany latem 2018 roku kontrakt z Koroną Kielce, gdzie głównie występował w rezerwach.

– Jeżeli chodzi o cele indywidualne jakie stawiam przed sobą, to na pewno chciałbym jak najwięcej grać. Jako, że jestem zawodnikiem ofensywnym, chciałbym też strzelić jak najwięcej bramek. Cel dla drużyny myślę, że jest jasny tutaj dla wszystkich, czyli utrzymanie w lidze. Będziemy się starać to zrobić – powiedział tuż po podpisaniu kontraktu nowy nabytek Garbarni.

– Były rozmowy z innymi klubami, jednak Garbarnia była najbardziej konkretna. Przemówiło do mnie to, że rozmawiałem z trenerem, który powiedział mi jak wszystko tutaj wygląda, jak to widzi i myślę, że to wpłynęło na moją decyzję, że jestem w Krakowie – dodał.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe