Pierwsza drużyna

Szósty sparing, czyli rywalizacja z Hutnikiem

,

Trzy dni po niedzielnej rywalizacji z Cracovią, kolejnym sprawdzianem „Brązowych” będzie konfrontacja z liderującym w III lidze Hutnikiem Kraków. To spotkanie już w środę o godzinie 12:00.

Zespół z Suchych Stawów na co dzień występuję na czwartym szczeblu rozgrywkowym w Polsce, i co więcej świetnie sobie tam radzi. Podopieczni trenera Leszka Janiczaka piłkarską jesień zakończyli na pierwszej pozycji z dorobkiem 35. punktów, mając jedno oczko więcej od depczących po piętach – Stali Rzeszów i Podhala Nowy Targ. Tym więcej trzeba docenić dobrą dyspozycję Hutników, bowiem są oni beniaminkiem rozgrywek.

O sile zespołu, który ma aspiracje na awans do drugiej ligi stanowią między innymi Dariusz Gawęcki – najlepszy strzelec, Krzysztof Świątek – najlepszy asystent oraz Kamil Sobala. Łącznie cała trójka w klasyfikacji kanadyjskiej zgromadziła 34 punkty. Najwyższym zwycięstwem Hutników w trwającym sezonie była wygrana 8:2 nad Wiślanami Jaśkowice.

Środowy pojedynek będzie dla Hutnika ósmą grą kontrolną podczas okresu przygotowawczego. Do tej pory gracze z Suchych Stawów trzykrotnie zwyciężali pokonując Czarnych Staniątki, Dalin Myślenice oraz Jutrzenkę Giebułtów. Wyższość przeciwnika musieli uznać czterokrotnie, przegrywając ze Skrą Częstochowa, Ruchem Chorzów, Wiślanami Jaśkowice oraz Sandecją Nowy Sącz.

Transmisja LIVE ze środowej rywalizacji nie będzie prowadzana.

Garbarnia Kraków – Hutnik Kraków
Środa, 13.02.2019, godz. 12:00 Kraków, ul. Rydlówka 23

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe