Pierwsza drużyna

F. Wójcik: Z meczu na mecz będzie coraz lepiej

,

Wypożyczony z Puszczy Niepołomice Filip Wójcik rozegrał w barwach Garbarni pierwsze 45 minut w sobotniej grze kontrolnej i kilka razy na skrzydle groźnie postraszył swoich starych znajomych.

– Bardzo przyjemne spotkanie. Utrzymuje dalej z nimi kontakt, więc było mi miło spotkać się z nimi boisku – wspomniał skrzydłowy Garbarni.

Dzisiejszy sparing zakończył się dość wysokim zwycięstwem gości, jednak w pierwszej połowie to “Brązowi” mieli kilka dobrych okazji głównie po kontratakach. W naszej grze w pierwszej połowie było parę dobrych momentów, lecz nie ustrzegliśmy się też gorszych chwil i błędów. Jest to kolejna jednostka treningowa. Cały czas trenujemy i uczymy się nowego ustawienia. Myślę, że z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz to lepiej – skomentował.

Trener Bogusław Pietrzak w meczu z “Żubrami” testował rozwiązanie z dwoma napastnikami Tomaszem Ogarem oraz Serhijem Krykunem. Jak młody skrzydłowy ocenił zmianę w ustawieniu zespołu? Na pewno to coś nowego. Trenerzy dali taki pomysł i myślę że wygląda coraz lepiej. Mam nadzieje ze przez ten miesiąc mamy jeszcze czas i doszlifujemy to tak aby przynosiło nam punkty w lidze – zakończył.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe