Pierwsza drużyna

B. Pietrzak: Puszcza nas wypunktowała

,

Komentarz trenera Bogusława Pietrzaka po sparingowym spotkaniu z Puszczą Niepołomice.

– Dostaliśmy dziś solidną lekcję, bardzo dobrze, że w meczu sparingowym. Muszę się cofnąć o tydzień, gdzie graliśmy w troszeczkę lepszych warunkach i tam można było wyciągnąć to co na tym etapie chcemy najbardziej robić, czyli pracować fizycznie. Dziś było ciężko – powiedział na gorąco opiekun Garbarni.

– Mamy pewne założenia, chcemy odbierać piłkę wysoko, żyć z szybkich akcji, być konsekwentni w swoich poczynaniach. Dziś tego brakowało, pomimo tego, że byliśmy w polu karnym, to zabrakło tam być może cwaniactwa, wyrafinowania, a w 2-3 sytuacjach zimnej głowy. Z kolei przeciwnik pokazywał nam, jak wykorzystuje się sytuacje. Rywale byli bardziej wyrachowani, spokojni – dodał.

W dzisiejszym spotkaniu ponownie można było zauważyć rotacje w składzie. W drugiej części gry na murawie zameldowała się praktycznie inna jedenastka. – Mamy jeszcze sporo czasu, żeby znaleźć optymalne ustawienie. W lidze nie będziemy mogli sprawdzać różnych wariantów, dlatego stąd taka liczba zmian, czy różne pary stoperów – skomentował.

W pierwszej części spotkania do opuszczenia boiska zmuszony został Michał Czekaj, który doznał kontuzji. Czy można już coś powiedzieć o stanie zdrowia środkowego obrońcy „Brązowych”? – Jest to wstępna diagnoza jeszcze niepotwierdzona, że Michał złamał palec u nogi – odparł szkoleniowiec.

Kamil Włodyka, Kamil Słoma trenują z Garbarnią już od dłuższego czasu, natomiast niedawno do zespołu dołączył Remigiusz Szywacz, który rozegrał 45 minut w sobotnim sparingu. – Wpisali się już od pierwszego dnia w to co robimy wszyscy razem. Mam na myśli tutaj zaangażowanie, jakość pracy. Chcę podkreślić, że ta grupa naprawdę fajnie pracuje. Mam nadzieje, że to pełne zaangażowanie przełoży się na lepsze wyniki, i że to my już niedługo zagramy tak jak dzisiaj nasz rywal. Nie ma co ukrywać Puszcza nas wypunktowała – zakończył trener.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe