Pierwsza drużyna

Pierwszy tydzień treningów za nami

,

Zawodnicy Garbarni Kraków mają za sobą pierwszy tydzień przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1 Liga. W poniedziałek podopieczni Bogusława Pietrzaka po raz pierwszy spotkali się w klubie, odbywając premierowy trening w nowym roku. Wtorek i czwartek upłynął pod znakiem zajęć na siłowni, gdzie zespół trenował podzielony na dwie grupy. Z kolei w środę drużyna trenowała raz – na boisku treningowym.

W piątek „Brązowi” odbyli dwa treningi. Pierwszy w godzinach porannych na hali w Piaskach Wielkich, a popołudniu trenowali na sztucznej nawierzchni. Zajęcia tradycyjnie rozpoczęły się od rozgrzewki,  następnie zawodników z pola podzielono na dwie grupy, które rozgrywały grę na utrzymanie się przy piłce na zmniejszonym polu gry. W tym samym czasie bramkarze – Kamil Nowak oraz Aleksander Kozioł pracowali z trenerem bramkarzy. Kolejnym elementem piątkowych zajęć były ćwiczenia na rozgrywanie akcji skrzydłami, z podziałem na zawodników ofensywnych i defensywnych. Na zakończenie zajęć zaplanowano grę, gdzie „czarni” rywalizowali z „błękitnymi”.

Zawodnicy sobotę i niedzielę mają wolną. Do zajęć wrócą w poniedziałek, kiedy to odbędą się testy szybkości oraz wydolności.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe