Klub

Sektor Szkolny na meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

,

Ruszają zapisy na Sektor Szkolny „Młode Lwy” na ostatnie tegoroczne spotkanie Garbarni Kraków w Fortuna 1 Liga. Podopieczni Bogusława Pietrzaka zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Mecz zostanie rozegrany 1. grudnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie przedszkola, szkoły, placówki opiekuńczo-wychowawcze, świetlice, domy kultury, akademie piłkarskie oraz inne zorganizowane grupy najmłodszych, chcących poczuć sportowe emocje.

Wszystkie dzieci do 13. roku życia na spotkanie „Brązowych” będą mogły wejść zupełnie za darmo. Na grupę 10. uczniów przypada jeden opiekun, który także będzie uprawniony do bezpłatnego wejścia na mecz.

Zgłoszenia na sektor szkolny na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała będą przyjmowane do piątku – 30. listopada (do godziny 12:00) na adres mailowy: marketing@garbarnia.krakow.pl. W mailu prosimy o załączenie wypełnionego formularza z dokładnie uzupełnionymi danymi, który znajduje się poniżej.

Formularz-zgłoszeniowy-sektor-szkolny-RKS-Garbarnia-Kraków

Pytania bardzo prosimy kierować mailowo na adres: marketing@garbarnia.krakow.pl.

Mamy nadzieję, że z każdym kolejnym meczem Sektor Szkolny „Młode Lwy” będzie rósł, a razem stworzymy unikatowe miejsce na meczach Garbarni.

Każdy kibic wybierający się na mecz Garbarni Kraków musi posiadać w momencie wchodzenia na stadion dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Nie ma możliwości wnoszenia na mecz butelek, termosów itp. – na stadionie znajdują się punkty cateringowe. Każdy opiekun grupy zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem meczów organizowanych na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana i informacji przekazanie do wiadomości grupy.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe