Klub

Sektor Szkolny na meczu z Puszczą Niepołomice. Zapisy rozpoczęte!

,

Ruszają zapisy na Sektor Szkolny „Młode Lwy” na najbliższe domowe spotkanie Garbarni Kraków w Fortuna 1 Liga. Podopieczni Bogusława Pietrzaka zmierzą się z Puszczą Niepołomice. Mecz zostanie rozegrany 3. listopada o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.

RKS Garbarnia Kraków to Klub z tradycjami i bogatą historią. Atmosfera na naszych spotkaniach jest wyjątkowa, o czym świadczą pochlebne komentarze napływające z różnych części naszego kraju. Główną misją przy organizacji meczów jest przede wszystkim stawianie na kulturalny doping oraz rodzinną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie przedszkola, szkoły, placówki opiekuńczo-wychowawcze, świetlice, domy kultury, akademie piłkarskie oraz inne zorganizowane grupy najmłodszych, chcących poczuć sportowe emocje.

Wszystkie dzieci do 13. roku życia na spotkanie „Brązowych” będą mogły wejść zupełnie za darmo. Na grupę 10. uczniów przypada jeden opiekun, który także będzie uprawniony do bezpłatnego wejścia na mecz.

Zgłoszenia na sektor szkolny na mecz z Puszczą Niepołomice będą przyjmowane do czwartku – 1. listopada (włącznie) na adres mailowy: marketing@garbarnia.krakow.pl. W mailu prosimy o załączenie wypełnionego formularza z dokładnie uzupełnionymi danymi, który znajduje się poniżej.

Formularz-zgłoszeniowy-sektor-szkolny-RKS-Garbarnia-Kraków

Pytania bardzo prosimy kierować mailowo na adres: marketing@garbarnia.krakow.pl.

Mamy nadzieję, że z każdym kolejnym meczem Sektor Szkolny „Młode Lwy” będzie rósł, a razem stworzymy unikatowe miejsce na meczach Garbarni.

 

Każdy kibic wybierający się na mecz Garbarni Kraków musi posiadać w momencie wchodzenia na stadion dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Nie ma możliwości wnoszenia na mecz butelek, termosów itp. – na stadionie znajdują się punkty cateringowe. Każdy opiekun grupy zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem meczów organizowanych na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana i informacji przekazanie do wiadomości grupy.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe