Pierwsza drużyna

Bilety na mecz z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza już dostępne!

,

W piątek 19. października o godzinie 18:00 Garbarnia Kraków w ramach 15. kolejki Fortuna 1 Liga podejmie drużynę Bruk-Bet Termalici Nieciecza. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 20. Sprzedaż wejściówek na to spotkanie właśnie się rozpoczęła.

Bilety na piątkowy pojedynek można nabywać cały czas za pośrednictwem strony internetowej https://garbarnia.krakow.kupbilety.pl/. Przypominamy, że w sprzedaży online można kupić bilet normalny – 15 zł oraz ulgowy – 10 zł. Nie ma możliwości zakupu biletu gratisowego – dla dzieci do 13. roku życia. Jest to możliwe tylko w punkcie stacjonarnym. Zachęcamy do nabywania biletów poprzez stronę internetową, bowiem jest to najszybsza i najdogodniejsza forma zakupu biletów, pozwalająca uniknąć kolejek w dzień meczowy.

Przedsprzedaż wejściówek będzie prowadzona w budynku klubowym przy ul. Rydlówka 23, na II piętrze. W środę (17.10.) i czwartek (18.10.) od godziny 10:00 do godziny 18:00. Zachęcamy do nabywania klubowych kart kibica dostępnych w siedzibie klubu. Ich cena wynosi 20 zł.

Bilety na piątkowe spotkanie będzie można nabyć także w dniu meczu, w Strefie Kibica na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Sprzedaż będzie prowadzona od godziny 15:00. Zachęcamy jednak do wcześniejszego kupowania wejściówek, aby uniknąć kolejek w dzień meczowy. Wszyscy chcemy wspierać „Brązowych” od pierwszego gwizdka sędziego!

Do uczestnictwa w meczach Garbarni zapraszamy także grupy zorganizowane, które mogą zgłaszać się na Sektor Szkolny „Młode Lwy”. O szczegółach można przeczytać TUTAJ https://garbarnia.krakow.pl/2018/10/10/sektor-szkolny/

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe