Drużyny młodzieżowe

Weekendowy rozkład jazdy 06. – 07.10.2018

,

Mecz na szczycie w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych, wyjazd do Tarnowa juniorów młodszych, występy młodzików przed własną publicznością. Zapraszamy na zapowiedź najbliższego weekendu!

Pierwszy weekend października rozpoczniemy od mocnego akcentu. Jako pierwsi w sobotnie przedpołudnie na boisko wybiegną juniorzy starsi Garbarni, którzy w ramach 10. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych zmierzą się z Puszczą Niepołomice. Spotkanie zostało okrzyknięte jako mecz na szczycie i trudno się nie zgodzić z taką opinią, bowiem „Brązowi” są aktualnym liderem rozgrywek, z kolei drużyna z Niepołomic plasuje się na trzeciej lokacie, tracąc jeden punkt do naszego zespołu. Co więcej, będzie to starcie najlepszej defensywy – Garbarnia w dziewięciu rozegranych spotkaniach straciła tylko dwie bramki, z najlepszą ofensywą – Puszcza do siatki rywali trafiła 42 razy. Emocji na pewno nie zabraknie! Kontynuacją piłkarskich zmagań będzie spotkanie I drużyny Garbarni, która na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana zmierzy się z Chrobrym Głogów. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17:00.

Niedziela także będzie aktywna. Swoje spotkanie rozegra drużyna rezerw Garbarni, która przed własną publicznością podejmie drugi garnitur Wiślan Jaśkowice. „Brązowi” w poprzedniej kolejce po bardzo emocjonującym meczu pokonali Hutnik II Kraków, z kolei drużyna z Jaśkowic uległa Prokocimowi Krakow 1:4. Oba zespoły znajdują się na przeciwległych biegunach tabeli. Garbarnia to trzeci siła Klasy Okręgowej, z kolei Wiślanie plasują się na trzeciej pozycji od końca. Juniorzy młodsi wybiorą się na wyjazdowe spotkanie do Tarnowa, gdzie zmierzą się z miejscową Tarnovią. Poprzedniego weekendu obie ekipy z pewnością nie zapiszą do udanych. „Brązowi” przegrali z Dąbem Paszkówka 1:4, natomiast tarnowianie ulegli Bruk-Bet Termalice 0:3.

Ligowe spotkania rozegrają również młodsze roczniki reprezentujące Garbarnię. Zawodnicy urodzeni w 2006 roku zmierzą się w sobotni poranek z rówieśnikami Orła Piaski Wielkie. „Młode Lwy” są liderem rozgrywek, mają tyle samo punktów co Cracovia II Kraków, jednak rozegrany jeden mecz więcej. Drużyna rok młodsza – rocznik 2007, w niedzielnie popołudnie podejmie Akademię Piłkarską Diament. Z kolei trampkarze udadzą się w podróż do Skawiny, gdzie zmierzą się z tamtejszym Milenium. Podopieczni Tomasza Liputa do tej pory zanotowali sześć zwycięstw i jedną porażkę, dzięki czemu są wiceliderem rozgrywek, a ich bilans bramkowy to 42:6.

 

10. kolejka Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych
Sobota, 6. października 2018, godz. 11:00, Kraków, ul. Rydlówka 23
Garbarnia Kraków – Puszcza Niepołomice

13. kolejka Fortuna 1 Liga
Sobota, 6. października 2018, godz. 17:00, Kraków, Stadion Miejski im. Henryka Reymana, ul. Reymonta 20
Garbarnia Kraków – Chrobry Głogów

9. kolejka Klasy Okręgowej Grupy II
Niedziela, 7. października 2018 r, godz. 11:00, Kraków, ul. Rydlówka 23
Garbarnia II Kraków – Wiślanie II Jaśkowice

10. kolejka Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych – 1 liga
Niedziela, 7. października 2018, godz. 11:00, Tarnów
Tarnovia Tarnów – Garbarnia Kraków

9. kolejka Kraków 2005 C1 Trampkarz I LIGA GRUPA 2
Sobota, 6. października 2018, Skawina ul. Torowa 46
Milenium Skawina – Garbarnia II Kraków

9. kolejka LIGA 2006 D1 Młodzik I Liga Gr. 2
Sobota, 6. października 2018, godz. 9:00, Kraków, ul. Rydlówka 23
Garbarnia Kraków – Orzeł Piaski Wielkie

6. kolejka LIGA 2007 D2 Młodzik Gr 2
Niedziela, 7. października 2018, godz. 14:00, Kraków, ul. Rydlówka 23
Garbarnia Kraków – AP Diament Kraków

 

Rafał Stary

fot. Natalia Zająć

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe