Weekendowy rozkład jazdy 29. – 30.09.2018

,

Trzy spotkania w delegacji oraz jedno na własnym obiekcie rozegrają „Brązowi” w ostatni weekend września.

Weekendowe granie rozpoczniemy w sobotę o godzinie 11:00 przy ul. Rydlówka 23, a zainaugurują je juniorzy młodsi, którzy podejmować będą Dąb Paszkówka. Oba zespoły plasują się w dolnej części tabeli, jednak „Lwy z Ludwinowa” zgromadziły trzy oczka więcej i to Garbarnia będzie patrzeć z góry na rywala. Można powiedzieć, że będzie to spotkanie „rannych”, bowiem przed tygodniem „Brązowi” ulegli Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 1:3, z kolei zespół z Paszkówki przegrał z Sandecją Nowy Sącz 1:2. Następnym przystankiem będzie mecz pierwszej drużyny, która zmierzy się w Opolu z miejscową Odrą. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport, a pierwszy gwizdek już o 12:45.

W niedzielę jako pierwsi na boisko wybiegną juniorzy starsi Garbarni, którzy w wyjazdowym spotkaniu zmierzą się z Dalinem Myślenice. „Brązowi” do tego pojedynku z pewnością przystąpią podrażnieni, ponieważ przed tygodniem w starciu z Dunajcem Nowy Sącz zwycięstwo wypuścili w ostatnich minutach meczu. Podopieczni Stanisława Śliwy w dalszym ciągu są wiceliderami, a ponadto obok niepołomickiej Puszczy są jedyną drużyna, która nie zaznała goryczy porażki. Drużyna z Myślenic plasuje się na siódmej pozycji z dorobkiem dwunastu punktów, a przed tygodniem przegrała z NKP Podhale Nowy Targ. Cztery zwycięstwa i tyle samo porażek to bilans Dalinu w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych. Dokończeniem niedzieli będzie spotkanie drugiej drużyny Garbarni z rezerwami Hutnika Kraków. W poprzedniej kolejce drugi zespół Garbarni swoje ligowe spotkanie zakończył po niespełna 25. minutach gry, z uwagi na skandaliczne zachowanie jednego z zawodników drużyny przeciwnej. Z kolei w środę rezerwy „Brązowych” pokonały Prokocim Kraków 3:0 w ramach 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu PPN Kraków. Druga drużyna Hutnika Kraków z siedmioma punktami plasuje się na jedenastym miejscu w tabeli.