Pierwsza drużyna

Z Wartą w Grodzisku Wielkopolskim i …Polsacie Sport!

,

 

FORTUNA 1 LIGA
Z WARTĄ W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM I … W POLSACIE SPORT

WARTA Poznań – GARBARNIA
2 kolejka Fortuny 1 Ligi
Piątek 27 lipca 2018
Godzina 17:45
 Grodzisk Wielkopolski, ul. Powstańców Chocieszyńskich 52

       25.07.2018 (AB)
Tydzień po przegranym spotkaniu Młodych Lwów ze Stalą Mielec podopieczni trenera Mirosława Hajdy zmierzą się w wyjazdowej potyczce z Wartą Poznań. Mecz, ze względu na trwające na obiekcie poznańskiego klubu prace modernizacyjne, zostanie rozegrany na stadionie Dyskobolii w Grodzisku Wielkopolskim.
Dla pełniącej rolę gospodarza Warty mecz z Garbarnią będzie pierwszoligową premierą, bowiem jej  pierwszy mecz  ze Stomilem w Olsztynie został przełożony na 13 września. „Garbarze” natomiast po porażce 0-2 z mielecką Stalą mają już niejakie rozeznanie co do „smaku” drugiego w hierarchii krajowego futbolu szczebla rozgrywek. W dotychczasowej historii trzydziestu dwóch bezpośrednich rywalizacji obu klubów na szczeblu I i II Ligi – uwzględniającej zwycięskie dla poznaniaków baraże o II Ligę w 2016 roku – Garbarnia zwyciężała dziesięciokrotnie, sześć razy padł remis, a aż szesnaście spotkań zakończyło się triumfem Warty. Bilans bramkowy siłą rzeczy jest korzystny dla „Zielonych” i wynosi 71-51.

Z tego zestawienia wychodzi nam ni mniej ni więcej tylko to, że bilans tych potyczek należy koniecznie podreperować. Mamy nadzieję, że Brązowi uczynią to już w awizowanym właśnie spotkaniu.

Mecz Warta – Garbarnia będzie transmitowany na antenie Polsat Sport, a relacja rozpocznie się o godzinie 17:30. Mamy dziwne, graniczące niemal z pewnością przekonanie, że po zawodach będziemy mogli czytelnikom naszego serwisu przekazać dobre wiadomości.

Został już ustalony termin spotkania 3. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Garbarnią a MKS Bytovia Bytów. Mecz ten odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia br. o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie.

 

 

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe