Druga drużyna

LO: Dublet Barana i trzy oczka „Brązowych”

,

W  meczu 10. kolejki Ligi Okręgowej podopieczni trenera Stanisława Śliwy pokonali 2:1 Bronowiankę Kraków.

Niedzielne starcie przy ul. Rydlówka 23 dobrze rozpoczęli „Brązowi”, bowiem już w 17. minucie stanęli przed szansą, aby otworzyć wynik spotkania. Wszystko to za sprawą rzutu karnego podyktowanego przez arbitra zawodów. Do piłki podszedł Bartosz Baran, który pokonał stojącego między słupkami Piotra Rzepeckiego.

Odpowiedź gości przyszła po przerwie, a dokładnie trzy minuty po rozpoczęciu drugiej części spotkania. Na listę strzelców wpisał się Kamil Sobecki. Garbarnia walczyła o komplet oczek. „Brązowym” ponownie na prowadzenie udało się wyjść w 70. minucie meczu. Na strzał z okolicy trzydziestego metra zdecydował się Baran, a piłka zatrzepotała w bramce Bronowianki. Bramka, która ustaliła wynik niedzielnej rywalizacji była bez wątpienia ozdobą spotkania.

Zwycięstwo drugiej drużyny Garbarni z Bronowianką jest tym cenniejsze, ponieważ w niedzielnym pojedynku wystąpił nieco młodszy skład niż w poprzednich spotkaniach. „Brązowi” w dalszym ciągu są wiceliderem rozgrywek, a do będącej na czele Wieczystej Kraków tracą zaledwie jeden punkt. Za tydzień podopieczni trenera Stanisława Śliwy w meczu wyjazdowym zmierzą się z rezerwami Wiślan Jaśkowice. Konfrontacja rozpocznie się 19 października o godzinie 11:00.

Garbarnia II Kraków – Bronowianka Kraków 2:1 (1:0:)
Bramki:
17′ 70′ Baran – 48′ Sobecki
Żółta kartka: Syrda-Małodobry

Garbarnia II Kraków: Kornecki – Wąsik (58′ Kolendowski), Krzeszowiak (46′ Surma), Trojan, Strzeboński, Zalejski, Kloc, Guguła (58′ Sermak), Ząbczyk, Baran, Sarga (46′ Cholewa)

Bronowianka: Rzepecki – Zybowski, Czerw, Tomczak, Sułecki (90+1′ Mieszczak), Syrda-Małodobry, Sobecki (90′ Lewandowski), Kętocha, Łuciów (74′ Zabiegaj), Petukhov (81′ Soja), Gzyl