Kibice

Zapisy na wyjazd do Nowego Sącza

,

Kolejne wyjazdowe spotkanie Garbarnia Kraków rozegra w sobotę 16. marca o godzinie 17:00. Wszystkich kibiców zapraszamy do wspierania „Brązowych” w meczu z Sandecją Nowy Sącz.

Aby obejrzeć mecz w Nowym Sączu z perspektywy sektora gości należy zapisać się na listę wyjazdową. Zapisy są przyjmowane pod adresem e-mail: wyjazdy@garbarnia.krakow.pl – w temacie wiadomości należy wpisać „Nowy Sącz”, a w treści standardowo imię, nazwisko oraz numer PESEL. Zapisy potrwają do środy 13. marca.

Cena biletu na mecz z Sandecją wynosi 15 zł, a do niej należy doliczyć koszty transportu, którego forma zostanie uzgodniona po rozpoznaniu zainteresowania wśród kibiców. Informujemy, że wyjazd dojdzie do skutku tylko w przypadku, gdy chęć wspierania „Brązowych” wyrazi przynajmniej kilka osób.

Po dodatkowe informacje, a także z wszelkimi pytaniami prosimy zgłaszać się do koordynatora ds. kontaktów z kibicami – Michała Kaima, mailowo na adres: wyjazdy@garbarnia.krakow.pl lub telefonicznie pod numerem 730-304-409.  Tam też zostaną przedstawione szczegóły dotyczące transportu dla osób zainteresowanych wyjazdem.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe