GARBARNIA - VICTORIA 1918 Jaworzno 8:0 (4:0)

5:0 Norbert Piszczek 51

6:0 Filip Wójcik 80

7:0 Filip Wójcik 82

8:0 Szymon Kiebzak 84.

GARBARNIA: (1 połowa): Marcin Cabaj - Łukasz Furtak , Arkadiusz Garzeł, Krzysztof Kalemba, Rafał Górecki - Zawodnik Testowany 1 , Wojciech Wojcieszyński , Łukasz Pietras, Szymon Kiebzak - Patryk Serafin, Marcin Siedlarz .

GARBARNIA: (2 połowa): Aleksander Kozioł - Norbert Piszczek , Zawodnik Testowany 2, Kamil Moskal, Serhii Krykun - Tomasz Liput, Marcin Kołton, Wojciech Wojcieszyński, Filip Wójcik , Szymon Kiebzak , Patryk Serafin.

14.02.2018 (TZ)

W ramach przygotowań do wznowienia rozgrywek 2 Ligi Polskiej (w sobotę 3.03.2018 roku Garbarnia o 14.00 zagra w Tarnobrzegu z Siarką) Brązowi rozegrali dzisiaj kolejny mecz kontrolny. Przy ciągle padającym śniegu, Garbarze podejmowali V-ligową Victorię 1918 Jaworzno.

Jaworznianie podjęli wyzwanie zmierzenia się z występującymi 3 klasy wyżej Brązowymi, po rezygnacji ze sparingu przeżywającej kłopoty organizacyjne 3-ligowej Sole Oświęcim. Victoria 1918 Jaworzno, która odradza się po zapaści tego klubu i zanotowała pod rząd 2 awanse, a obecnie zajmuje 2 miejsce w swojej grupie ligi okręgowej (raczej bez szans na 3 kolejny awans) do momentu stracenia pierwszej bramki w meczu z naszą drużyną spisywała się bardzo dzielnie.

Mecz obfitował w dużą liczbę sytuacji bramkowych (swoje okazje mieli również goście) zakończył się wysokim zwycięstwem 2-ligowców 8 - 0 (4 - 0) po bramkach testowanego (Testowany 1) w dniu dzisiejszym młodzieżowca, Marcina Siedlarza, Łukasza Furtaka, Wojciecha Wojcieszyńskiego, Norberta Piszczka, Szymona Kiebzaka i 2 bramkach Filipa Wójcika.

Pomimo dużej liczby strzelonych goli Garbarze zmarnowali mnóstwo sytuacji, które zwykło się określać stuprocentowymi.