(bez zarzutu) Filip Magiera oraz Bartłomiej Bała i Krzysztof Cienkosz (KS Myślenice).

TĘCZA: Piotr Mazur - Piotr Pyla (60 Jakub Pitra), Kamil Kozioł, Grzegorz Kapusta , Przemysław Jasiołek, Mariusz Królik, Maciej Kozioł , Dawid Karcz (70 Łukasz Jaskowski), Mariusz Leja (75 Patryk Konik), Sebastian Soból, Krzysztof Żyła.

GARBARNIA II: Mikołaj Wiewióra - Jan Zygmunt, Artur Krzeszowiak, Jakub Bem, Patrycjusz Kaim - Kamil Sąder , Wojciech Głuchaczka, Amadeusz Bufnal (60 Mateusz Piotrowski), Przemysław Gruchacz (60 Paweł Zalewski) - Mateusz Ząbczyk , Jan Kowalik (75 Krystian Żakowicz).

Mateusz Ząbczyk (z lewej strony) rozegrał w Piekarach dobrą partię.
Zdjęcie z jesiennego spotkania Garbarnia II - Tęcza (także 3-0).

3.06.2017 (AB, KT)

Gospodarze zmienili godzinę rozegrania sobotniego spotkania z 18:00 na 15:00, tę samą, o której trzecioligowa drużyna Garbarni rozpoczęła potyczkę z Karpatami Krosno. Brak możliwości skorzystania przez trenera Stanisława Śliwę z zawodników pierwszego zespołu nie przeszkodził Brązowym w odniesieniu w Piekarach wysokiego zwycięstwa.

Młode Lwy otworzyły wynik już w 2. minucie. Sąder spod linii bocznej podał do Kowalika, ten przytomnie dograł Ząbczykowi, który strzałem zewnętrzną częścią stopy umieścił piłkę w bramce Mazura tuz przy prawym słupku.

W 22. minucie po rzucie rożnym Tęczy Wiewióra z problemami, ale jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką po uderzeniu Żyły. W 30. minucie bramkarz Garbarni spisał sie równie dobrze po strzale Kamila Kozioła z rzutu wolnego z 25 metrów.

Cztery minuty po przerwie Ząbczyk prostopadłym podaniem do Kowalika stworzył mu sytuację sam na sam z Mazurem, a "Kowal" strzałem po długim rogu podwyższył prowadzenie "Garbarzy". W 52. minucie po indywidualnej akcji Ząbczyk zagrał do Kowalika,  jednak tym razem Mazur sparował piłkę na korner. Tęcza odpowiedziała w 57. minucie strzałem Macieja Kozioła z rzutu wolnego, po którym futbolówka przeszła tuz nad poprzeczką.

W 75. minucie będący w polu karnym gospodarzy Ząbczyk sprytnie wycofał piłkę przed szesnastkę do Sądera, a "Buszmen" strzałem lewą nogą z pierwszej piłki zdobył trzeciego gola dla Młodych Lwów. W 86. minucie w sytuacji sam na sam z Mazurem znalazł się junior młodszy Garbarni, Mateusz Piotrowski. Górą z niej wyszedł bramkarz Tęczy, który popisał się udanym, a co ważniejsze, skutecznym wyjściem z bramki.

Bardzo dobrą partię rozegrał w Piekarach kapitan Młodych Lwów, Mateusz Ząbczyk, który strzelił gola i zanotował dwie asysty. Być może nieco "podrażniony" stwierdzeniem trenera Śliwy o swojej trzyprocentowej skuteczności w meczu z Bronowianką, udowodnił, że kapitańską opaskę nosi na ramieniu nie tylko z powodu stażu w Garbarni II. A w tym wypadku przysłowiowe "drażnienie lwa" przyniosło drażniącemu jak najbardziej pozytywny efekt.

>>>8 kolejka: Borek Kraków - Garbarnia II 0:2 (0:0) - zdjęcia<<<

>>>7 kolejka: Garbarnia II - Kaszowianka Kaszów 2:2 (1:0) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

>>>6 kolejka: Nadwiślan Kraków - Garbarnia II 2:3 (0:2) - zdjęcia<<<

>>>5 kolejka: Clepardia Kraków - Garbarnia II 3:0 (1:0)<<<

>>>4 kolejka: Garbarnia II - AP Kmita Zabierzów 2:4 (0:2) - zdjęcia<<<

>>>3 kolejka: Wisła Jeziorzany - Garbarnia II 1:1 (1:0)<<<

>>>1 kolejka: Piast Wołowice - Garbarnia II 2:4 (2:1)<<<

>>>2 kolejka: Garbarnia II - Iskra Radwanowice 2:5 (2:2)<<<