PIERWSZY LETNI SPARING MŁODYCH LWÓW

 

 

    

 

GARBARNIA - STAL Rzeszów

Środa 12 lipca 2017

Godzina 12:00

Rydlówka 23

trawiaste boisko treningowe

 

W rozgrywkach III Ligi Garbarnia dwukrotnie ograłaStal, jesienią 1-0 na Rydlówce (na zdjęciu z tego meczu przy piłce Mateusz Ciesielski), a wiosną 2-1 w Rzeszowie.

 

11.07.2017 (AB)

Świeżo upieczony beniaminek II Ligi wznowił treningi w ubiegłym tygodniu, a pierwszy mecz kontrolny podopieczni trenera Mirosława Hajdy rozegrają w środę 12 lipca br. o godzinie 12:00. Rywalem Brązowych będzie trzecia w ubiegłym sezonie drużyna IV grupy III Ligi, Stal Rzeszów.

 

Sparing z rzeszowianami otwiera listę czterech letnich spotkań kontrolnych zaplanowanych przez sztab szkoleniowy Garbarni. Kolejnymi rywalami naszej drużyny będą Hutnik Kraków (sobota 15 lipca o godzinie 11:00 na Suchych Stawach), Wiślanie Jaśkowice (środa 19 lipca) i Limanovia (sobota 22 lipca).

 

W weekend 29/30 lipca startuje II Liga, a w pierwszej kolejce Garbarnia zmierzy się w Radomiu z tamtejszym Radomiakiem. Także w drugiej kolejce (5/6 sierpnia) przyjdzie Młodym Lwom stoczyć wyjazdowy pojedynek przeciwko GKS Bełchatów. Obowiązki gospodarza pełnić będą Brązowi dopiero w trzeciej - zaplanowanej na 12/13 sierpnia - kolejce drugoligowych zmagań w meczu z Siarką Tarnobrzeg.

 

Nasz Klub podjął intensywne działania infrastrukturalne (które dokumentujemy zamieszczonymi poniżej zdjęciami Tadeusza Zapióra), mające na celu przystosowanie stadionu do drugoligowych wymogów licencyjnych. Na trybunie powstał wydzielony sektor dla kibiców gości, została wyznaczona strefa dla dziennikarzy (wraz z dojściem do budynku klubowego), a wszystkie miejsca na widowni są już ponumerowane.

 

Dla tych z Państwa, którzy nie mogą pojawić się w środę na Rydlówce, mamy miłą niespodziankę. Relację na żywo ze sparingu Garbarni ze Stalą zapowiada portal

 

 

 

 

Czytaj także:

 

>>>JUBILEUSZ 25-LECIA BIBICZANKI: Bibiczanka Bibice - Garbarnia 1:6 (0:2) - zdjęcia<<<:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

PARTNER KLUBU
Sponsor I Drużyny
Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni