SPARINGI JUNIRÓW 2014

UCZEŃ WYGRAŁ Z NAUCZYCIELEM

 

 

GARBARNIA - RADZISZOWIANKA Radziszów 4:1 (3:1)

1-0 Łukasz Litwin (głową)

1-1 Łukasz Krupnik (głową)

2-1 Michał Kozik

3-1 Karol Jędrzejczyk

4-1 Mateusz Borla

 

GARBARNIA: Krzysztof Marut - Robert Łatka (46 Damian Pabiś), Patryk Pilch (46 Bartosz Gawor), Piotr Ropek, Antoni Jaroszyński (46 Alan Lepiarz) - Grzegorz Biernacik (46 Michał Słabik), Mateusz Borla , Piotr Dolczak (46 Karol Rakowski), Karol Jędrzejczyk (65 Grzegorz Biernacik) - Łukasz Litwin (46 Zawodnik testowany), Michał Kozik .

 

 

1.03.2014 (AB)

Juniorzy starsi Garbarni zmierzyli się dziś w meczu sparingowym z seniorami występującej w A-klasie Radziszowianki. Młode Lwy wygrały wysoko to spotkanie, choć goście mogą mówić o pewnym pechu, gdyż przy stanie 1-3 mieli dwie doskonałe okazje do zdobycia goli. Najpierw jednak strzał jednego z nich wylądował na poprzeczce, w drugim przypadku zawiodło nastawienie celownika snajpera.

 

Wynik spotkania otworzył głową Łukasz Litwin po dośrodkowaniu Antka Jaroszyńskiego. Wyrównał - również głową - Łukasz Krupnik, który jest nauczycielem wychowania fizycznego w szkole, do której chodzi Michał Kozik, zdobywca gola na 2-1. Przy jego trafieniu asystował Grzegorz Biernacik. Trzeciego gola dla Brązowych strzelił Karol Jędrzejczyk, który po otrzymaniu podania od Kozika przedryblował obrońcę i trafił do siatki. Wynik spotkania ustalił Mateusz Borla, "nowa twarz" wśród Garbarzy, który golem przypieczętował swoją dobrą postawę na boisku.

 

Radziszowianka już po raz drugi opuszcza Rydlówkę z bagażem kilku goli, nie tak dawno temu uległa w sparingu rezerwom Garbarni 0-5.

 

Zobacz także:

 

>>>Spaeing Garbarnia - Prokocim - zdjęcia<<<

 

 

 

 Galerie zdjęć

ALTERNATYWNY ADRES SERWISU


Partnerzy medialni


Sportowe TempoMAŁOPOLSKA TVMoje Miasto KrakówBrązowo Biali