SPARINGI GARBARNI LATO 2018

NA DOBRY POCZĄTEK WYGRANA Z RUCHEM

 

  

 

GARBARNIA - RUCH Chorzów 1:0 (1:0)

1-0 Zawodnik Testowany

 

Mateusz Czerwień (KS MZPN).

 

GARBARNIA: Aleksander Kozioł (46 zawodnik testowany) - Norbert Piszczek (46 Grzegorz Gawle), Michał Czekaj (46 zawodnik testowany), Krzysztof Kalemba (46 Michał Wrześniewski), Łukasz Pietras (46 Rafał Górecki) - Filip Wójcik (46 zawodnik testowany, 70 Piotr Apostolski), zawodnik testowany (46 zawodnik testowany), Wojciech Wojcieszyński (46 Marek Masiuda), Serhij Krykun (46 Michał Kitliński) - zawodnik testowany (46 zawodnik testowany), Marcin Siedlarz (46 zawodnik testowany, 80 zawodnik testowany).

 

RUCH: Kamil Lech (79 Kewin Paszek) - Jakub Kowalski (46 Gracjan Komarnicki), Sebastian Zalepa, Michał Rutkowski (59 Kacper Czajkowski), Jakub Żmuda (46 Hubert Kotus) - Dawid Pożak (46  Eryk Więdłocha), Mateusz Zawal (46 Jakub Czelej), Michał Walski, Artur Balicki, Mateusz Kwiatkowski - Mateusz Majewski (72 Sławomir Jaworski).

 


Przy piłce były junior Garbarni, Piotr Apostolski, który wiosną sporo strzelał w meczach drugiej drużyny.

 

27.06.2018 (AB)

Pierwszy letni sparing rozegrała dziś na Rydlówce przygotowująca się do startu w Nice 1. Lidze Garbarnia. Rywalem Brązowych był spadkowicz z tejże I Ligi chorzowski Ruch.

 

Jak słusznie przed meczem zauważył rzecznik prasowy naszego Klubu redaktor Jerzy Cierpiatka jeszcze całkiem niedawno ktoś, kto powiedziałby że na Rydlówkę w roli sparingpartnera zawita chorzowski Ruch, który będzie się przygotowywał do rozgrywek w niższej od Garbarni lidze, nie mógłby zostać uznany za kogoś będącego przy zdrowych zmysłach. A jednak...

 

Słowa Pana Jurka przytaczamy jedynie po to, aby uzmysłowić wszystkim skalę osiągniętego przez podopiecznych trenera Mirosława Hajdy sukcesu, jakim jest awans do I Ligi.

 

- Rozegraliśmy dziś mecz kontrolny z bardzo wartościowym rywalem, bo Ruch to drużyna z dużym potencjałem jeśli chodzi o grę ofensywną . Na dobrze przygotowanym boisku Garbarnia osiągnęła przewagę, którą udało się potwierdzić strzeloną przez zawodnika testowanego bramką. Nasz skład był eksperymentalny, oprócz testowanych graczy niektórzy nasi zawodnicy, na przykład Grzesiek Gawle, nie zagrali na swoich nominalnych pozycjach, a mimo to zaprezentowali się na placu gry całkiem nieźle.  W drugiej połowie Ruch stwarzał zagrożenie zwłaszcza po rzutach wolnych, ale z dobrej strony pokazał się także testowany przez nas bramkarz - powiedział nam po spotkaniu drugi trener Garbarni, Marcin Sadko.

 

Zdjęcia Pana Pawła Apostolskiego:

 

 

Skrót meczu Niebiescy TV dla Ruchu

 

 

 

===================================

 

Kolejne sparingi Młodych Lwów:

 

Piątek 29 czerwca 2018, 17:00

 

     

 

PUSZCZA Niepołomice - GARBARNIA

Wola Chorzelowska

 

===================================

 

Sobota 7 lipca 2018

 

  
 

GARBARNIA - STAL Stalowa Wola

 

===================================

 

Środa 11 lipca 2018

 

     
 

GKS Katowice - GARBARNIA

 

===================================
 

Sobota 14 lipca 2018 

 

  

 

GARBARNIA - GKS 1962 Jastrzębie

 

 

===================================

 

 

 Galerie zdjęć

PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni